Öğrenci Takibi Nedir?

hizmet

Öğrenci Takibi Nedir?

Öğrenci Takibi; Degerli ebeveynlerimiz,ülkenin güncel durumu ve ekonomik şartların olumsuz sonuçlarından dolayı en kıymetli değerleniniz yani çocuklarınızı böyle bir dünyada yetiştirmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Öğrenci Takibi; En önemli varlığınız,bir nevi geleceğiniz olan çocuklarınızın kurulan yeni dünya düzeninde en güzel mevkilerde ulaşılamayacak başarılara imza atarken siz değerli ebeveynlerimizle birlikte güçlü adımlarla yürümek isteriz.

Öğrenci Takibi; Gerek sosyal medya gerekte yazılı ve görsel basında gördüğünüz gibi malesef ilköğretim çağına kadar inen narkotik,alkol,sigara,tacizler ve cinsel suçlar gibi ismini dahi duymak istemeyeceğimiz birçok tehlike çocuğunuzu kanatlarınızın altından ayrıldığı anda dışarıda beklemektedir! Öğrenci Takibi; Bu yüzden dedektiflik şirketimizden yardım almanız gerekebilir.Bu yolda emin adımlarla her zaman desteğimizi yanınızda hissedeceğinizden kesinlikle şüphe duymayacaksınız.

Öğrenci Takibi; Sizin en değerliniz bizim içinde en değerli varlık olucaktır.Herkes gibi bizde işimizin asla şansa bırakılmaması gerektiğini bildiğimiz bir süreçten geçtiğimizin farkındayız. Çünkü onlar bir nevi bizim de gelecegimizler ve geleceğimizi en iyi şekilde koruyacağımıza söz veriyoruz. Öğrenci Takibi; Biz Federal Özel Dedektiflik olarak çocuğunuzun çevresinde,toplum içerisinde sayılan sevilen ve gelebileceği en güzel konuma gelip sizi gururlandıracak başarılara imza attığından emin olmak için burdayız.

Öğrenci Takibi; Bu yolda bizimle birlikte yürüyen başarılı ekibimiz ve deneyimli uzmanlarımız çocuğunuzu gözlemleyerek güvende olduğundan,nerelere daha sık gidip nerelerde daha fazla zaman geçirip,kötü alışkanlıklardan uzak durduğundan emin olup aklınızdaki tüm korkutucu soru işaretlerini siler.

Öğrenci Takibi; Siz değerli ebeveynlerimizin bizimle iletişime geçmesinden sonra tahminen 7 günü kapsayan bir detaylı araştırmalar sonucunda geçirilen her günün akşamında sizlere gün ile ilgili detaylı tüm bilgileri içeren bir rapor sunulmaktadır. Öğrenci takibi süreci bittiğinde birçok rapor ve veriler düzenlenmiş ve dosyalanmış şekilde sizlere sunulacaktır. Çocuğunuzun özel hayatı, arkadaş çevresi ve çevresindekilerle yakınlık derecesi gibi birçok degerli bilgiye ulaşabileceksiniz. Bu süreci 3 aşama şeklinde gerçekleştiriyoruz, teknik ,sanal ve fiziki takip.

Öğrenci Takibi; Eğer başvuran ebeveyin takibe izin verir ve sözleşme şartlarına da uyarsa çocuğun kullandığı tüm elektronik cihazların takibi ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Yasalara ve tüm hukuk kurallarına uygun hareket ettiğimizden emin olarak tabiki ve en önemli önceliğimiz olan gizliliğe olduğundan fazla hassasiyet göstermekteyiz. Ve kullandığımız tüm uygulamalar yazılım programları lisanslıdır.

Öğrenci Takibi; Yaptıgımız birkaç çalışmadan örnek vermek gerekirse; öncelikli olarak en yaygın olan suç madde bağımlılığından korunmasını sağlamak öncelikli görevlerimizdendir. Televizyon dünyası son zamanlarda oldukça revaçta olan yabancı ve yerli dizilerin narkotik suçları konu alması nedeniyle çocuklarımız bu olaylar çerçevesinden etkilenip çok küçük yaşta çok kolay bir şekilde yanlış çevrelere kolaylıkla ulaşabililmeleri ilk nedenlerindendir. Öğrenci Takibi; Bizim görevimiz bu tür kötü durumlar yaşanmadan önlenmesini sağlamak, hizmet kapsamımız içinde deneyimli ekibimiz tarafından teknik, sanal ve fiziki sahada yapılan takipleri sıkı bir gözlem çerçevesine alarak biz değerli anne babalarımıza doğru zamanda net bilgiyi dökümanlarla dosyalanmış şekilde hizmetinize sunmaktır.

Öğrenci Takibi; Tüm bu gerekçelerin dışında bu işe tüm kalbimizi koyarak çalışmamızın en önemli sebebi size ve toplumumuzdaki aile ve düzgün birey yetiştirilmesine verdiğimiz önemle aynı sebeptendir. Bu sebepten ötürü işimizi ciddiye alıp yıllardır bu yola gönül koymuş kendini mesleğine adamış Federal Özel Dedektiflerimiz tarafından yapılan bilimsel yöntemler, incelemeler sayesinde çocuğunuzla ilgili her türlü bilgiye en doğru ve güvenilir şekilde alacağınız için endişelenmenize yer vermeyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Öğrenci Takibi; Gençleriniz,onlar bizim geleceğimizdir. Gelecegimiz ülkemizin kalkınması, ailelerin kalkınmasıdır. Onların yürüdükleri ve yürüyecekleri yollar ,yaptıkları ve yapacakları işler, gezdikleri ve gezecekleri yerler önemlidir. Öğrenci Takibi; Herbiri ayrı bir yetenekte ayrı bir güzellikte olan henüz dünyanın kötü yüzüyle karşılaşmamış ve karşılaşmalarını istemeyeceğimiz pırlantalarımızdırlar. Bu yolda onların güven ve huzur içinde yürüdüklerinden emin olmak ise bizim üzerimize düşen çok önemli ve erdemli bir görevdir.Bir nevi gelecegi taşıyor sayılırız.

Çünkü onlar yarının temsilcileridirler. Ve biz gelecegimizin kötü alışkanlıklar ,kötü karakterler ,kötü çevreler içerisinde yetişmesini kesinlikle istemeyiz eğer engel olmazsak bu birbirini takip eden bir süreklilik şeklinde devam edip belkide bizi çok üzücek olaylara yol açacaktır. Öğrenci Takibi; Ve malesef ki işleri dolayısıyla ya da çok daha önemli geçekçeleri sebebiyle çok meşgul olan anne babalarımız bu olaylar gerçekleşirken ilgilerini tam olarak toplayamazlar ve dolayısıyla çocuk kendi özgürlüğünün eline geçmesiyle beraber kendini dışarıya atacaktır.

Tabiki onu dışarıda nasıl kötülüklerin beklediğini bilmeden. İşte biz tam bu noktada devreye girip tüm bu durumlar yaşanmadan önce olaya el koyup gerekli olan tüm bilgileri size ulaştırdığımızda ve sizde olaya sıcağı sıcağına müdahale ettiğinizde tüm bu bahsettigim olumsuz durumları aşmış olacağız bu durumda sadece siz degil tüm ülke adına çok büyük ve yararlı bir adım atılmış olucaktır. Çünkü gelecegimiz olan çocuklarımız artık tüm kötü alışkanlıklarından arınmış ve emin ellerde olarak büyük adımlarla çok büyük başarılara imza atmaya hazırlıyor olacaktır kendini işte ülke olarak başarılı olmak adına yaptıgımız işin öneminin ve kutsallığının farkındayız. Öğrenci Takibi; Geleceğiniz geleceğimizdir işte bu yüzden de yaptığımız iş önemlidir.

Federal Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 Hizmetinizdeyiz.

Öğrenci Takibi; Tüm bu emeklerin, yapılan temiz ve düzenli işin sonucunda tabiki güzel şeyler ortaya çıkmaktadır. İnsanlar arkadaş çevrelerinden olumlu olabildiği gibi olumsuzda etkilenebilmektedirler biz bu duruma yakından ilgilenip aileyi bilgilendirdiğimiz zaman tabiki aileninde yardımıyla çocuk kötü çevreden uzaklaşır ve çok daha bilinçli ve kararlı bir şekilde hayatını sürdürmeye devam eder.

Öğrenci Takibi; Çocuğun çevresi değişip kötü alışkanlıklarından kurtulduğu için derslerine çok daha rahat odaklanabilir.Derslerde de bir başarı artışı gözlenecektir. Bu durum anne ve babayı mutlu edecektir. Öğrenci Takibi; Beraberinde aile saadetini huzur ve mutluluğuna yuvaya getirerek çok daha sağlıklı hayata pozitif bakan ve yaşam amaçlarını bilen insanlar olucaktır çevrede, çocuk böyle bir ortamda büyüyüp saygı ve hoşgörüyü öğrendikçe kendi çevresindeki arkadaşlarına da bunu öğretmeye başlayacaktır. Ve birçok ailede gözlenebilir derecede olumlu değişimler ortaya çıkacaktır.

Öğrenci Takibi; Pozitif beyinler mutlu hayatlar tabiki yalnızca kendi çevremizle kalmayıp tüm şehri beraberinde tüm ülkeyi olumlu etkileyecektir ülke kalkınacak ve ekonomik olarak daha da güçlenecektir. Herşey daha güzel bir dünya için çünkü güzel dünya sizin çocuğunuzun gelecegi içindir,ve dediğimiz gibi geleceğiniz gelecegimizdir...

Federal Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 Hizmetinizde.

Önemli Not : Federal Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan ilçelerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Altınözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağ, Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradi, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik, Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof, Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Murgul, Şavşat, Yusufeli, Bozdoğan, Buharkent, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Çine, Didim, Germencik, İncirliova,Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk, Amasra, Kurucasile, Ulus, Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk, Sason, Aydıntepe, Demirözü, Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt, Yenipazar, Adaklı, Genç, Karlıova, Kığı, Solhan, Yayladere, Yedisu, Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki, Tatvan, Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrısçık, Mengen, Mudurnu, Seben, Yeniçağa, Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova, Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keleş, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice, Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü, Yapraklı, Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilp, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ, Acıpayam, Akköy, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas, Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir, Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölkaya, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca, Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu, Uzunköprü, Ağın, Alacakaya, Arıcak, Baskil, Karakoçan, Keban, Kovancılar, Maden, Palu, Sivrice, Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan, Üzümlü, Aşkale, Aziziye, Çat, Hınıs, Horasan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Narman, Oltu, Olur, Tirebolu, Yağlıdere, Kelkit, Köse, Kürtün, Siran, Torul, Çukurca, Şemdinli, Yüksekova, Altınözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağ, Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca, Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli * Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, İmamoğlu, Karaisalı, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir, Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kahta, Samsat, Sincik, Tut, Basmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sinanpaşa, Sultandağı, Şuhut, Diyadin, Doğubeyazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak, Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi, Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova, Taşova, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar,Palandöken, Pasinler, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye, Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı, Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehit Kamil, Yavuzeli, Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Piraziz, Şebinkarahisar, Karataş, Kozan, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Pazarcık, Türkoğlu, Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu, Yenice, Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir, Sarıveliler, Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz, Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü, Tosya, Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, Elbeyli, Musabeyli, Polateli, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt, Yahşiyan, Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Mucur, Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez, Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Simav, Şaphane, Tavşanlı, Akçadağ, Arapgir, Arguvan, Battalgazi, Darende, Doğanşehir, Doğanyol, Hekimhan, Kale, Kuluncak, Pütürge, Yazıhan, Yeşilyurt, Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Görde, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Turgutlu, Dargeçit, Derik, Kızıltepe, Mazıdağı, Midyat, Nusaybin, Ömerli, Savur, Yeşilli, Akdeniz, Anamu, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar, Yenişehir, Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Güllük, Kavaklıdere, Köyçeğiz, Marmaris, Milas, Ortaca, Ula Yatağan, Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt, Varto, Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp, Altınhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik ,Ulukışla, Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Karadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye, Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas, Toprakkale, Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar, Adapazarı, Akyazı, Arifiye Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü,Taraklı, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Ondokuzmayız, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent, Aydınlar, Baykan, Eru, Kurtalan, Pervari, Şirvan, Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü, Türkeli Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışla, Ulaş, Yıldızeli, Zara, Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınarı, Halfeti, Harran, Hilvan, Siverek, Suruç, Viranşehir, Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi, Uludere, Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy, Almus, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Pazar, Reşadiye, Sulusaray, Turhal, Yeşilyurt, Zile, Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Yomra, Çemişgezek, Hozat, Mazgirt, Nazımiye, Ovacık, Pertek, Pülümür, Banaz,Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey, Bahçesaray, Başkale, Çaldıran, Çatak, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Özalp, Saray, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal, Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı, Yerköy, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Ereğli, Gökçebey, Saraykent, Sarıkaya


Önemli Not : Federal Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan illerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Sivas, Şırnak, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin , Aydın, Balıkesir, Batman, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş , Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Tekirdağ, Van , Yalova, Yozgat, Zonguldak


Önemli Not : Federal Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan ülkelerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Kongo, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Kosova, Vatikan, Venezuela, Vietnam, Yemen, Yeni Zelanda, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Andorra, Angola, Antigua ve Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Endonezya, Eritre, Ermenistan, Estonya, Etiyopya, Fas, Fiji, Fildişi Sahilleri, Filipinler, Filistin, Finlandiya, Fransa, Gabon, Gambiya, Gana, Gine, Gine Bissau Gine Bissau Batı Afrika, Grenada, Guyana, Guatemala, Güney Afrika Cumhuriyeti, Güney Kore, Güney Osetya, Güney Sudan, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Honduras, Irak, İngiltere, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Jamaika, Japonya, Kamboçya, Kamerun, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kıbrıs Cumhuriyeti, Kiribati, Kolombiya, Komorlar, Kosta Rika, Kuveyt, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kuzey Kore, Küba, Laos, Lesotho, Letonya, Liberya, Libya, Liechtenstein, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Macaristan, Madagaskar, Makedonya Cumhuriyeti, Malavi, Maldivler, Malezya, Mali, Malta, Marshall Adaları, Meksika, Mısır, Mikronezya, Moğolistan, Moldova, Monako, Moritanya, Moritius, Mozambik, Myanmar, Namibya, Nauru Nepal, Nikaragua, Nijer, Nijerya, Norveç, Orta Afrika Cumhuriyeti, Özbekistan, Pakistan, Palau, Panama, Papua, Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Ruanda, Rusya Federasyonu, Saint Kitts, Saint Lucia, Saint Vincent ve Grenadinler, Samoa, San Marino, Sao Tome ve Principe, Bahamalar, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Tuvalu, Türkiye, Türkmenistan, Uganda, Ukrayna, Umman, Batı Sahra, Belçika, Belize, Benin, Beyaz Rusya, Bhutan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bolivya, Bosna Hersek, Botsvana, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Burkina Faso, Burundi, Cezayir, Cibuti, Çad, Çek Cumhuriyeti, Çin Halk Cumhuriyeti, Dağlık Karabağ Cumhuriyeti, Danimarka, Doğu Timor, Dominik Cumhuriyeti, Dominika, Ekvador, Ekvator Ginesi, El Salvador, Abhazya, Afganistan, Sealand, Senegal, Seyşeller, Sırbistan, Sierra Leone, Singapur, Slovakya, Slovenya, Solomon Adaları, Somali, Somaliland, Sri Lanka, Sudan, Surinam, Suriye, Suudi Arabistan, Svaziland, Şili, Tacikistan, Tanzanya, Tayland, Tayvan192, Togo, Tonga, Transdinyester, Trinidad ve Tobago, Tunus, Uruguay, Ürdün, Vanuatu, Yeşil Burun, Yunanistan, Zambiya, Zimbabve