Böcek Ve Gizli Kamera Tespiti

hizmet

Böcek Ve Gizli Kamera Tespiti

DİNLEME CİHAZI, BÖCEK VE GİZLİ KAMERA TESPİTİ

Dinleme cihazı, böcek ve gizli kamera tespiti için en kaliteli ve en güvenilir hizmetleri bizden alabilirsiniz. Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmalara baktığınızda bizim ne denli kusursuz çalışmalara öncülük edip, altına imzamızı attığımızı göreceksiniz. Bütün profesyonel olan çalışmalar, emin olan bizim şirketimizin elinden geçmiştir. Çünkü, bu sahada gerçekleştirilmesi zor olan çalışmaları bizim kadar başarılı şekilde sonuca ulaştıracak bir firma yoktur. Dinleme cihazı, böcek ve gizli kamera tespiti çalışmalarımızın sırasında karşılaştığımız durumların birçoğu iç açıcı durumlar değildir. Bu durumlara karşı önlemler almaya çalışan şirketimiz, yapması gerekenleri en mükemmel şekilde gerçekleştirmektedir. Bütün hizmetlerimizi bu kadar kaliteli bir şekilde vermemizin tek bir sebebi var. Bu sebepte bireylerin rahatlaması ve diledikleri gibi hayata daha sıkı bir şekilde sarılmaları için bu çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Dinleme cihazı, böcek ve gizli kamera tespiti için aralıksız olarak geliştirme çalışmaları yapmakta ve araştırmalarımız ve çalışmalarımızla kendimizi daha iyi bir konuma getirmeyi başarmış olan bir şirketiz.

DİNLEME CİHAZI, BÖCEK VE GİZLİ KAMERA ARAMA VE TARAMA ÇALIŞMALARINI HANGİ ŞEHİRLERDE VE ÜLKELERDE İCRA EDİYORSUNUZ?

Bütün Türkiye genelinde il ve ilçelerde hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetleri gerçekleştirirken, yakında olan komşu ülkelere de dinleme cihazı, böcek ve gizli kamera tespiti hizmetleri vermekteyiz. Bu ülkeleri sizin için şöyle sıralayabiliriz. Yunanistan, Bulgaristan, Gürcistan, Ermenistan, Sırbistan, Azerbaycan, Irak, İran, Lübnan, Kıbrıs, Makedonya, Romanya ve daha birkaç ülkede faaliyetlerimizi en iyi şekilde gerçekleştiriyor ve siz değerli müşterilerimize bu hizmetlerimizin sonuçlarını sunuyoruz. Gerçekleştirilecek olan her türlü çalışma ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmeyi başarıyoruz. Bütün dinleme cihazı, böcek ve gizli kamera tespiti çalışmaları için şimdiden sizlere bitirme sözü vermekte ve sizin için büyük, bizim için küçük olan bu çalışmayı gerçekleştiriyoruz. Bütün hizmetlerimizi gerçekleştirmeden önce siz değerli müşterilerimiz ile beraber nasıl bir yol izlememiz gerektiğinin planlarını yapıyor ve sizlere tıkır tıkır işleyen bir sistem üzerinden hizmet veriyoruz.

DİNLEME CİHAZI, BÖCEK VE GİZLİ KAMERA TESPİTİ ÇALIŞMALARI NE KADAR FAYDALI OLABİLİR?

Dinleme cihazı, böcek ve gizli kamera tespiti çalışmaları için siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına uygun bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız bu çalışmalar emin olun bütün problemlerinize en uygun olan çalışmalardır. Bütün hizmetlerimizi bu klasmanda veriyor ve sizlerin bütün beklentilerine en iyi şekilde cevap veriyoruz. Dinleme cihazı, böcek ve gizli kamera tespiti için bizi arayabilir ve bu alanda almak istediğiniz hizmetin hangisi olduğunu belirtip, içeriklerini öğrenebilir ve ücretlerimiz hakkında da ayrıntılı bir bilgi alabilirsiniz. Bizden hizmet almayacak olan bireyler ise, emin olun diğer firmalardan aldıkları hizmetten pişman olacaktır. Bu yüzden bizim ile beraber çalışmalar gerçekleştirmelisiniz.

BÖCEK NEDİR VE NE İŞE YARAR

Böcek diye bahsedilen cihazlar son 20 yıldır aktif olarak kullanımda olan cihazlardır. Bahsedilen bu cihazlar ile uzun bir dönemdir casusluk hizmeti verilmektedir. Bütün çalışmalarımız da karşılaştığımız olaylar birbirinden çok farklıydı. Kişiler için yaptığımız çalışmaları Türkiye’de profesyonel bir şekilde gerçekleştirecek dedektif bürosu bulamazsınız. Bütün böcek arama faaliyetlerinde gerçekleştirmekte olduğumuz kusursuz çalışma sayesinde, sizde biraz daha rahatlayacak ve bizim özel dedektiflik büromuz ile beraber gerçekleştirecek olduğunuz çalışmalardan memnun kalacaksınız. Bütün hizmetlerimizi gerçekleştirirken tek düşündüğümüz bireylerin verdikleri para karşılığında talep ettikleri hizmeti almalarını sağlamaktır. Böcek hizmetlerimizi gerçekleştirmeden hemen önce müşterilerimiz ile beraber bir küçük toplantı yapıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz toplantının ardından müşterilerimiz için alanda ilk olarak konulabilecek olan bölgeleri tespit ediyor ve sizler için bu cihazların yerini tam olarak tespit ediyoruz. Kişilere özel olarak gerçekleştirdiğimiz bu çalışmaları kimseyle paylaşmıyor ve gizli kalarak, bu bilgileri koruma altına alıyoruz. İstediğiniz yüksek kalitedeki profesyonel çalışmayı bizim ile gerçekleştirebilir ve alınacak kusursuz çalışmaların ne denli başarılı olduğuna şahit olabilirsiniz. Gerçekleştirecek olduğumuz böcek çalışmaları için şimdiden çok sabırsızlanıyoruz.

BÖCEK ÇALIŞMALARI SIRASINDA KARŞILAŞILAN DİNLEME CİHAZI ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Gerçekleştirdiğimiz böcek arama ve tarama çalışmalarını kişilere özel gerçekleştirmekte olan firmamız, bütün böcek hizmetlerinde olmasa da 5275 çalışmanın tam olarak 4782 tanesini olumlu sonuçlarla, yani alan içerisinde şüphe duyulan cihazları tespit ederek, adımızdan söz ettirmeyi ve müşterilerimizin takdirini almayı başardık. Bütün hizmetlerimizi gerçekleştirirken elbette karşılaştığımız çok şaşırtıcı olaylar yaşadık. Ama karşılaştığımız birçok cihaz, farklı farklı cisimlerin veya objelerin içine konulmuş dinleme cihazlarına rastladık. Böcek arama ve tarama hizmetleri sırasında karşılaştığımız cisimlerden veya objelerden biraz örnek vermek istiyoruz; duvar saati, USB bellek, klavye, mouse, hesap makinesi, kalem, askılık, uzatma kablosu, yangın dedektörü, kalemtraş, biblo eşya ve biblo arabalar, anahtarlık, harici bellek, powerbank, kalemlik, dijital resim çerçevesi, masa saati, çakmak, zippo, resim tablosu, uydu alıcısı, DVD oynatıcı, bilgisayar yazıcısı ve birde dinleme cihazı sayılan cep telefonlarınız.

DİNLEME CİHAZI OLARAK KABUL EDİLEN DİĞER CİHAZLAR NELERDİR?

Günümüzde kullanımda olan dinleme cihazı çeşitleri olarak kabul edilen cihazlardan birincisi bilgisayar, ikincisi tablet ve üçüncüsü akıllı cep telefonlarıdır. Üçüncü ve son olan seçeneğimiz akıllı cep telefonları en tehlikelileridir. Bu son model teknoloji ürünleri ile sizleri dinleyebilir veya izleyebilir ve hatta tam olarak nerede olduğunuza dair tam konumunuza ulaşabilirler. Verdiğimiz hizmetlerde biraz düşüş olduğunda anladık ki dinleme yöntemleri bununla sınırlı kalmıyor. Ama sizler bu konu hakkında sakın endişelenmeyin. Çünkü, sizin için vereceğimiz casus program tespiti ile akıllı cep telefonunuza veya bilgisayarınıza ya da tabletinize antivirus yazılımı yükleyerek, cihazlarınızın arka planında çalışan casus yazılım programlarını tespit ediyoruz. İşte dinleme cihazı çeşitleri olarak sayılan cihazlardan 3’de bunlardır.

BÖCEK ARAMASI

Böcek araması gerçekleştirirken müşterilerimize özel olarak çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız çalışmalarda böcek arama çalışmalarını en iyi şekilde kimin verdiğini kanıtladık. Kişilere özel olarak yapacak olduğumuz çalışmalar için elimizden gelenin en iyisini yapmakta ve bütün beklentilerinizi en iyi ve en muhteşem şekilde karşılamaktayız. Yaptığımız bu çalışmaları daha iyi bir hale getirmek ve kişilere daha iyi bir şekilde sunabilmek için ne gerekiyorsa yapıyor ve sizlere teslim ediyoruz. Böcek araması sırasında karşılaştığımız etkenler bizi hiçbir şekilde etkilememektedir. Bu yüzden müşterilerimiz için en başarılı olan hizmetleri gerçekleştiriyor ve bu alanda karşımıza çıkan ve adına böcek denilen cihazların imha edilmesini sağlıyoruz. Bütün bu çalışmalar ile sizlere kaliteli hizmet vermeye çalışan başka bir özel dedektiflik bürosu bulamazsınız. Çünkü, biz bu işe yıllarını vermiş bir şirket olarak, kusursuz çalışmalara örnek olmakta ve diğer firmalara da öncülük etmekteyiz. Bütün böcek araması çalışmaları için elimizdeki profesyonel cihazlar ile hizmet veriyoruz.

BÖCEK ARAMALARI SIRASINDA KARŞILAŞILAN FARKLI CİSİMLERİN İÇİNDEKİ BÖCEKLER

Böcek araması sırasında karşımıza çıkan böcekler, farklı farklı cisimlerin içinde yer almaktaydı. Bu ürünler ile bir müşterimizi diğer iş ortağı tam olarak 3 sene dinlemiş ve bu dinlemeyi yangın dedektörü şeklinde olan bir cismin içine yerleştirmiş. Bu örnekleri vermekle bitiremeyiz. Gerçekleştirecek olduğumuz çalışmalarda da sizler için bulacak olduğumuz cihazlar, emin olun siz değerli müşterilerimizi de şaşırtacak olan yerlerden çıkacağına emin olabilirsiniz. Bu ürünleri genelde sizlerin yaşam sahalarına yerleştiren kişiler, daha önceden ve belkide hala daha evinize girip çıkan kişilerdir. Bu yüzden sizin aktif olarak kullandığınız alanlara bu cihazları yerleştirmekte ve sizlerin dinlenmesini sağlamaktadır. Böcek araması için sizlerden talep edilecek olan tek şey taraması yapılacak alanın kaç metrekare olduğudur. Bunun dışında herhangi bir soru ile karşılaşmayacaksınız. Bütün hizmetlerini bu şekilde gerçekleştirecek bir firma arıyorsanız, şu an en doğru adrestesiniz. Bütün hizmetlerimizi sizlere uyarlayarak, yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

BÖCEK ARAMA HİZMETİ ALMAK İÇİN İLETİŞİME NASIL GEÇEBİLİRİM?

Böcek araması gibi hizmetler almak isteyen veya diğer 19 farklı hizmetimiz hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz, bizim özel dedektif büromuzun canlı destek hattına yazabilir veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ya da mail adresimize e-posta olarak mail atabilir ve bu da olmazsa doğrudan ofislerimizi ziyaret ederek, böcek araması hakkında en ayrıntılı şekilde bilgi alabilir. Bunların da yanı sıra, müşterilerimiz için hizmetlerimizi daha uygun fiyatlara karşılık gerçekleştirebilmek için indirimler ve kampanyalar yapıyoruz. Sizlerde bu indirim ve kampanyalar için bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Unutmayın, en iyisi ve en güvenilir hizmet için bizden daha iyisini bulamazsınız. Bu yüzden bu sahada talep ettiğiniz hizmetleri bizden almalısınız.

BÖCEK ARAMA HİZMETİ

Böcek arama hizmeti olarak bilinen dinleme cihazı hizmetlerimiz, Türkiye genelindeki en başarılı olan çalışmalardır. Bütün hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimiz için saygı ve sevgi çerçevesinde gerçekleştirmekte ve ihtiyacınız olan bütün çalışmaları tek seferde gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimize baktığınızda bizim gibi bir çalışma icra eden şirket olmadığını göreceksiniz. Bütün hizmetlerimizi size özel olarak gerçekleştirdiğimiz için bu alanda bizim gibi sizi anlayan bir şirkette bulamazsınız. Böcek arama hizmeti ile sizlerde rahat bir nefes alıp, derin bir oh çekecek ve aldığınız hizmet sayesinde, ileriye dönüp çalışmalara sahip olabileceksiniz. Bütün çalışmalarımızı çözüme götürmek ve sizlerin taleplerini karşılamak için elimizdeki bütün imkanlarını sonuna kadar değerlendiriyor ve siz değerli müşterilerimize en muhteşem olan böcek arama hizmetini sunuyoruz. Tüm sahalarda başarılı olan şirketimiz, böcek arama hizmeti alanında da en iyi sonuçlara ulaşmayı başarmaktadır. İstediğiniz çalışmaları gerçekleştirirken ek düşüncemiz, sizlerin onurunu veya gururunu ayaklar altına almamak ve vizyonunuzu düşürmemektir.

BÖCEK ARAMA HİZMETİNİ VEREN KURUMLAR NASIL OLMALIDIR VE NASIL CİHAZLAR KULLANMALIDIR?

Böcek arama hizmeti verecek olan kurumların birden fazla özelliği taşıması gerekir. Bizim şirketimiz ise, bu özelliklerin birçoğunu taşımakta olan bir firmadır. Öncelikle araştırmacı olmanız gerekir, arkasından ne gibi yerlere konulabilir, en ince ayrıntıya kadar tespit çalışmaları yapmayı gerektirir, sabırlı olmayı ve hatta sınır tanımadan devamlı çalışmayı gerektirir. Böcek arama hizmeti için bu özellikleri taşıyan her firma zaten gerçekten alanda böyle bir cihaz varsa, bulabilir. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalara baktığınızda zaten bizim bu tip çalışmalara yaklaşımımızı göreceksiniz. Bu sahada kullanılacak olan bütün böcek arama ve tarama cihazları çok kaliteli olan ürünler olmalıdır. Aksi takdirde aldığınız hizmetlerde kullanılan cihazlar hiçbir işe yaramayacaktır. Bu cihazların çoğunu Türkiye’deki firmalar dedektör görevi görenlerini kullanmaktadır. Ama bizim şirketimiz bu cihazların yeni nesil termal kamera görevi gören cihazlarını kullanmaktadır. Bu da bizim bu sahada kusursuz hizmet vermemizi sağlayan en büyük etkendir. Böcek arama hizmeti ile sizlerde hayatınızın akışını engellemeye çalışan veya sizleri mağdur bir duruma sokmaya çalışan bireylere karşı önlem almanızı sağlayacaktır.

BÖCEK ARAMA VE TARAMA HİZMETLERİ NE KADAR SÜREDE GERÇEKLEŞMEKTEDİR?

Böcek arama hizmeti alanın büyüklüğü ve bağlıdır. Bu alanda yapılacak olan hiçbir hizmet aceleye getirilmez. Çünkü, acele yapılan iş kötü sonuçlanabilir. İşte bu gibi durumlar yaşanmasın ve müşterilerimiz parasını vermesine rağmen mağdur olmasın diye, çalışmalarımızı en ince ayrıntıya kadar araştırıp, ince ince elemekteyiz. Arkasından bu cihazların tam yerini tespit edip, imha etmekteyiz. İşte sizin için yapılacak olan çalışmaların bu kadar kaliteli bir şekilde sonuçlanması için bizden hizmet almalı ve aldığınız hizmetten mutlu kalmalısınız. Böcek arama hizmeti için verilecek olan bütün sözleri, şirketimiz tutmaya hazırdır.

BÖCEK TARAMA HİZMETLERİ

Merhaba, gerçekleştirecek olduğumuz çalışmaları müşterilerimiz ile beraber tasarlamakta ve ihtiyaç duyulduğu her an bu çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Böcek tarama hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmekte ve dilediğiniz gibi bir hizmete sahip olmanızı sağlamaktayız. Böcek arama ve tarama çalışmalarımız da göz önünde bulundurduğumuz tek etken, acaba biz olsak bu ürünü nereye koyardık, diye düşünmekteyiz. Bütün çalışmalarımızı olması gereken şekilde gerçekleştirmekteyiz. Yapılacak olan her türlü çalışma ile siz değerli müşterilerimiz rahatlayacak ve bu durum için bizi teşekkür edecek ve ardından da takdir edeceksiniz. Türkiye’deki en büyük özel dedektif bürolarından birisi olarak istediğiniz her alanda sizlere uygun bir çalışma yapmakta ve ayrıntılı bir şekilde her yeri incelemekteyiz. Sadece böcek tarama hizmetleri için geçerli olmayan bu etkeni, diğer alanlarda da gerçekleştirmekteyiz. Bütün çalışmalarımızı gerçekleştirirken sizlerinde itibarını göz önüne almakta ve buna dayalı olarak profesyonel çalışmalara öncülük etmekteyiz. Bütün hizmetlerimizi en mükemmel şekilde olabilmesi için elimizden gelen herşeyi layıkıyla yapmakta ve istediğiniz her an bu çalışmaları profesyonel olan ekibimiz ile yapmaktayız.

BÖCEK TARAMA HİZMETLERİ NE KADAR ETKİLİ?

Bahsettiğimiz böcek tarama hizmetleri %100 sonuç garantili olan hizmetlerdir. Bizim yaptığımız çalışmalarda kullandığımız cihazlarımız, bu alanda en iyisi olan cihazlar olduğu için garantili hizmet vermekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda da aynı şekilde aranti vermekte ve kişilerin bizden aldıkları bu tür tespit hizmetlerinden memnun kalmalarını ve mutlu olmalarını sağlamaktayız. Bazen yaptığımız böcek tarama hizmetleri olumsuz sonuçlanmaktadır. Bunun sebebi, cihazlarımız ya da bizim ile alakalı bir durum değildir. Bazı müşterilerimiz bu tip dinleme ve izleme cihazlarından şüphe duydukları için arama yaptırmaktadır. İşte bu yüzden bazen şüphe duyguları karşılıksız çıkmaktadır. Bu nedenden dolayı bireyler bizim bu alanda çalışmalarımızı layıkıyla yapmadığımızı düşünüyor. Bu yüzden bazı alanlarda tarama sonuçlarını onlarada göstermekteyiz. Gerçekleştirecek olduğumuz hizmetlerden emin olun sizde memnun kalacak ve bizi diğer kişilere ya da kurumlara önereceksiniz. Dilediğiniz gibi kaliteli ve etkili böcek tarama hizmetleri için bizim ile görüşünüz.

BÖCEK TARAMA HİZMETLERİNDE KARŞILAŞILAN CİHAZLAR?

Böcek diye tabir edilen bu ürünler, aslında kendine özgün şekillerinde pazarlanmakta olan cihazlar değildir. Her biri başka bir cismin içine yerleştirilmekte ve kişilere bu şekilde pazarlanmaktadır. Bütün cihazlar aynı şekle sahip olmadığı ve küçük ebatlara sahip olduğu için bulunması veya fark edilmesi zor olan cihazlardır. Böcek tarama hizmetleri sırasında karşılaştığımız cihazlar, emin olun bizi bile şaşırtıyor. Çünkü, bazen bu cihazlar duvar saati şeklinde, bazen biblo bir süs eşyasının içinde, bazen uzatma kablosu, bazende bir internet modeminin içinde çıkabilmektedir. Bizim şirketimiz ise, bu gibi durumlarda karşılaştığı cihazlar GSM tabanlı ise, araştırmasını yapıyor ve bu cihazları kimin kullandığını tespit ediyoruz. Ama cihazlar GSM tabanlı değilse, imha edip, sizlere teslim ediyoruz

BÖCEK TARAMA VE TESPİT HİZMETLERİ

Merhaba, bütün profesyonelliğimizi böcek tarama ve tespit hizmetleri alanında sergilemekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmaları gören müşterilerimiz, bizden bu alanda verdiğimiz hizmet için tam destek vermekte ve bizleri takdir etmektedir. Bütün hizmetlerimizi size göre icra ettiğimizden dolayı, emin olun bizim ile çalıştığınıza pişman olmayacak ve hatta diğer hizmet almak isteyen kişilere de bizi önereceksiniz. Her konuda iddialı olan şirketimiz, böcek tarama ve tespit hizmetleri içinde çok iddialıdır. Bu hizmetleri yaparken sizleri düşünmemizin sebebi, hayatınızı etkileyecek olan etkenlerden sizi koruyalım derken, başka bir taraftan zarar vermeyelim diye böyle bir çalışma icra ediyoruz. Hizmetlerimizi en uygun dedektif ücretlerine karşılık gerçekleştiriyor ve sizlerin bütün beklentilerini karşılayacak olan hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Kişiler bizim gibi hizmet veren bir kurum daha olmadığını düşünüyor. Çünkü, verilen hizmetlerimizin kalitesi gerçektende çok yüksek çıtalardadır. Bu yüzden bireyler bizden başka bir kurum ile çalışmak istemiyor ve bu sahada almak istediği böcek tarama ve tespit hizmetleri için bizi tercih ediyor.

BÖCEK DİYE BİLİNEN CİHAZIN ASIL GÖREVİ NEDİR?

Böcek diye bahsettiğimiz cihazı herkes biliyordur. Ama bilmeyen müşterilerimizde illaki vardır. Bu cihazlar Türkiye’ye Çin ve Amerika gibi ülkelerden sokulmaktadır. Şirketimiz, bu cihazlar hakkında biraz derin bir araştırma yaptıktan sonra, bu cihazların aslında casusluk amacına uygun bir tasarıma sahip olduğunu ve devlet sırlarını çalmak amacıyla üretildiğini tespit etti. Yıllardır bize bu ürünlerin faydalı olduğu söylendi. Evet aslında doğru. Ama bu böcek diye bilinen cihazları uygun bir şekilde kullanırsanız, herhangi bir suç teşkil etmez ve faydalı ürünler haline gelir. Böcek tarama ve tespit hizmetleri gerçekleştirdiğimiz müşterilerimizin arasından sadece ebeveyn kontrolü yapmak amacıyla konulmuş olan cihazlar tespit ettik. Bu ürünleri tespit etmeyi başaran şirketimiz, GSM, yani SIM kart ile çalışan bu ürünlerin tespitini gerçekleştirdikten sonra, hangi birey tarafından kullanıldığını tespit edebilmekte ve sizlere bunu bildirmekteyiz. Bu kadar senedir böcek tarama ve tespit hizmetleri gerçekleştiren şirketimiz, bu sahada %98,2’inin olumlu bir şekilde bitmesini sağlamıştır. Bütün çalışmalarımız ile sizlerde rahat edeceksiniz, buna emin olabilirsiniz.

BÖCEK TARAMA HİZMETLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİRKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?

Böcek tarama ve tespit hizmetleri gerçekleştirirken en müsait alanı belirlemeli ve ilk olarak alanı o noktadan aramaya başlamak gerekir. Yaptığımız çalışmalar ile siz değerli müşterilerimize sınırsız imkan sunmakta ve bu tür cihazlardan hızlıca kurtulmanızı sağlıyoruz. Bu hizmetimizi gerçekleştirirken diğer bir dikkat etmemiz gereken nokta ise, bu cihazları nasıl bir cismin içine yerleştirmiş olabilirler diye düşünmek gerekir. Böcek tarama ve tespit hizmetleri ile sizlerde daha sağlam atacak ve kendinizin ya da kurumuzun itibarını en iyi şekilde koruma altına almış olacaksınız. Hizmetleri bu denli kaliteli bir şekilde icra etmeye çalışan bir firma varken, bizce başka bir firma ile irtibata geçmenize gerek yoktur.

BÖCEK TARAMA CİHAZI

Bahsettiğimiz böcek tarama cihazı, aslında bizim bu alanda verdiğimiz hizmetlerin baş mimarlarından birisidir. Yani asıl görevini gerçekleştirmekte olan cihazın adına böcek arama ve tarama cihazı denir. Bütün çalışmalarımızı gerçekleştirmeden önce bu hizmetleri nasıl gerçekleştireceğimizden söz edelim biraz isterseniz. Bu zamana kadar Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz çalışmalara baktığınızda bizim ne kadar mükemmel bir hizmet sunduğumuzu ve müşterilerimize nasıl davrandığımızı görebilirsiniz. Bütün çalışmalarımızı gerçekleştirirken tek kafamıza takılan soru müşterilerimizin itibarını düşürmemek için neler yapabiliriz. Bütün hizmetlerimize başlamadan önce ilk olarak sizlerin itibarını ve vizyonunu dikkate alarak, çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Yeni yurt dışından getirttiğimiz böcek tarama cihazı ile emin olun sizlerinde bu alanda istediği gibi bir hizmet sunmayı başarmaktayız. Bütün hizmetlerimizi gerçekleştirmeden önce siz değerli müşterilerimiz ile bir toplantı gerçekleştirmekte ve nasıl bir çalışma yapacağımızı konuşmaktayız. Bütün böcek hizmetlerini en iyi şekilde icra eden şirketimiz, çalışmalarını çözüm odaklı gerçekleştirmekte ve müşterilerinin bütün problemlerine çözüm ortağı olmaktadır. Böcek tarama cihazı ile gerçekleştireceğimiz çalışmalar için belli olan bir ücret listemiz bulunmaktadır. Tabi bulunduğunuz şehre ve tarama yapacağımız alanın metrekaresine göre hesaplar yapmakta ve sizlere buna göre fiyat vermekteyiz.

BÖCEK TARAMA CİHAZLARININ DOĞRULUĞUNU NE KADAR GERÇEK?

Kişilere özel istekleri üzerine verdiğimiz bu hizmet için tam olarak %100 garanti vermekteyiz. Yani yaşadığınız alanlarda gerçektende böyle bir cihaz varsa ve siz kıymetli müşterilerimizin aklındaki şüphe duyguları doğru ise, kesinlikle bu cihazların yerini tam nokta atışı yaparak, tespit etmekteyiz. Bütün bu çalışmalar sayesinde, sizlerde rahata kavuşacak ve bizim gibi bir firma ile böyle bir böcek arama çalışma gerçekleştirdiğiniz için mutluluk duyacaksınız. Böcek tarama cihazı ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalara baktığınızda zaten %98.2 oranında çalışmalarımızı sonuca ulaştırdığımızı göreceksiniz. Son zamanlarda gitgide artan böcek, yani dinleme cihazı olaylarına karşı sizlere kesin çözümü biz sunuyoruz. Yeni tpt-345-a modeli böcek tarama cihazı ile gerçekleştirdiğimiz çalışmaları görünce sizde şok olacaksınız ve bu durumdan baya bir etkileneceksiniz. Dilediğiniz gibi hizmetlere giden yol bizim profesyonel bir şekilde hizmet veren dedektif büromuzdan geçmektedir.

BÖCEK TARAMA CİHAZI İLE NE KADAR SÜREDE BU CİHAZLAR TESPİT EDİLEBİLİR?

Bütün şirketlerin cihazları eski tip dedektör görevi gören ve verici sinyali alarak, çalışmalar gerçekleştirmekte olan cihazlar kullanmaktadır. Ama bu sahada verdiğimiz ve verecek olduğumuz böcek tarama hizmetlerini tamamen profesyonel kullanım amacına uygun olan ve termal kamera görevi görüp, duvarın bile içini gösteren böcek tarama cihazı ile aramalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bu aramaları yaparken belli bir alanda metrekareye göre çalışmalar yapmaktayız. Yani bu cihazları bulmamız, alanın boşluğuna ve metrekaresine bağlıdır. Çok eşya dolu bir alanda çalışmasıyla, boş bir alanda çalışma yapmak tabi ki de süre farkı ortaya çıkarmaktadır. İşte bu gibi durumlarda da bizim şirketimiz, 100 metrekarelik bir alanda fazla eşya yoksa yaklaşık olarak 28 dakika ve 64 dakika arasında çalışmalar gerçekleştirmektedir. Böcek tarama cihazı ile gerçekleştirecek olduğumuz çalışmalara güvenebilirsiniz.

DİNLEME CİHAZLARI

Merhaba, dinleme cihazı gibi ürünler ile siz değerli müşterilerimizin hayatını bir çıkmaza sokmaktadırlar. Verdiğimiz hizmetleri en iyi şekilde gerçekleştirmek ve müşterilerimize teslim etmek için durmadan çalışıyoruz. Yapılacak olan böcek arama hizmetlerinde bireylerin problemlerine çözüm bulmak ve bu sorunların kimden kaynaklı olduğunu öğrenmek için hizmet vermekte ve bireylerin bu alandaki bütün beklentilerini tam anlamı ile karşılamaktayız. Bütün hizmetlerimizi dedektif kurallarına uygun ve herhangi bir yasadışı suç olarak kabul edilmeyecek şekilde gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizi gerçekleştirmeden önce dinleme cihazı gibi ürünlerin nasıl çalıştığını biraz araştırdık. Bu araştırmalarımızın sonuçlarını daha yeni almaya başladık. Bütün hizmetlerimizi sizlere özel bir şekilde gerçekleştirmekte ve her ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda bulunmaktayız. Dinleme cihazları aslında devletler arası casusluk hizmeti vermesi için üretilmiş olan bir cihazdır. Ama günümüz teknolojisi artık bu cihazlara herkesin ulaşabilmesini ve kullanabilmesini sağlamaktadır. Bu ürünler yüzünden birçok birey çok mağdur olmuştur. İşte bu mağduriyetleri yaşamamak ve özel hayatınız ya da iş hayatınız hakkında bir bilginin dışarı sızmaması için bizi aramanız yeterli olacaktır.

DİNLEME CİHAZLARI İLE BİREYLER SİZE KARŞI NELER YAPABİLİR VE NE GİBİ ALANLARDA DELİL VEYA KANIT OLARAK KULLANILABİLİR?

Dedektif sahasında gerçekleştirdiğimiz dinleme cihazı çalışmaları ile sizlere kusursuz bir hizmet sunan şirketimiz, yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile bu çalışmaları profesyonel cihazlarıyla gerçekleştirmektedir. Dilediğiniz her türlü çalışmayı istediğiniz gibi gerçekleştirmemizin en başındaki sebeplerinden birisi dinleme cihazı yerleştirilerek, sizin hakkınızda toplanan bilgilerin bir yerde veya bir mahkemede kullanılmaması için bu çalışmayı gerçekleştirmekteyiz. Sizin hakkınızda toplanan bilgiler, mahkemede geçerli bir delil sayılmaktadır. Aynı zamanda sizin için gerçekleştirdiğimiz bu hizmetleri daha ileriye götürüp, sizlerin hakkında yayınlanmış olan konuşmaları veya görüntüleri internet sayfaları üzerinden kaldırmakta ve dilediğiniz gibi vizyonunuzu korumaktayız. Ticari adınızında herhangi bir zarar görmemesi için uğraşan şirketimiz, yıllardır bu alanda hiç durmadan çalışmalar gerçekleştirmekte ve bu şekilde alanında lider olmayı başarmış olan bir özel dedektif bürosudur. Gizli kamera ve dinleme cihazı ürünleri gerektiği gibi Türkiye’de kullanılmamaktadır. Bu yüzden birçok kişide mağdur olmaktadır.

DİNLEME CİHAZI TARAMALARI NE KADAR SÜREDE GERÇEKLEŞTİRİLMEKTE VE BU CİHAZLAR İLE ALAKALI NELER YAPILABİLMEKTE?

Bu ürünler ile bireylerin hayatını engelleyecek ve diğer bireylere karşı vizyonunu düşürecek olan herşeyi yapabilirler. Profesyonel bir kullanım için üretilen bu ürünler, diğer ürünlere göre daha farklı ve etkili olan cihazlardır. Ebatları küçük, ama kişiler üstünde etkileri büyük olan bu cihazların fark edilmesi çok zordur. Gerçekleştirecek olduğumuz dinleme cihazı hizmetleri için çok uzun süreli bir zaman dilimi vermemekteyiz. Yani bu cihazlar için gerçekleştirilecek olan çalışma, alanın kendi içinde bulunan eşyalara, eğimlerine ve diğer etkenlere göre gerçekleştirilmektedir.

DİNLEME CİHAZI NEDİR?

Dinleme cihazı olarak bilinen bu cihazlar aslında devletler arasında casusluk hizmeti vermesi amacıyla üretilmiş olan bir üründür. Ama bu ürünleri devlet sırlarını çalmak ve haince planlar tasarlamak için kullanılıyor gibi görünsede, günümüz teknolojisi gitgide daha farklı bir hal aldığı için ve geliştiği için bireyler bu tür cihazlara rahatlıkla ulaşabilmektedir. Bazı bireyler kendini aldattığını düşündüğü eşleri için kullanırken, bazıları rakip kurumların itibarını düşürmek için kullanmaktadır. Bazende bireyler bu cihazları çocukları için kullanıp, ebeveyn kontrolü yapmaktadır. Dinleme cihazı gibi ürünler, aslında gerektiği gibi kullanılmamaktadır. Bu casus ürünlerini uygun bir şekilde kullansak, emin olun bu problemleri hiç yaşamayız. Ama bu tür ürünleri kişisel amaçlar için kullanıldığında bireyler için suç teşkil etmekte olan ürünler haline gelmektedir. İşte bizde sizin diğer bireylerin mağduru olmayın diye, elimizden gelenin en iyisini yapıp, siz değerli müşterilerimiz için dinleme cihazı tespiti yapıyoruz. Kişilere özel olarak yaptığımız buy dedektiflik çalışması ile bireylerin biraz olsun rahatlamasını sağlıyor ve alan içerisinde bulunan bu cihazlardan kurtulmasını sağlıyoruz.

DİNLEME CİHAZLARI İÇİN NASIL ÇÖZÜMLER ÜRETİLEBİLİR?

Genel olarak bakıldığında küçük ebatlara sahip olan böcekler, gizlemesi kolay ve kullanımı da kolay olan cihazlardır. Dinleme cihazı gibi ürünlere karşı alınacak olan önlemler bellidir. Başka bir bireyden size hediye gelen ürünleri (çakmak, resim çerçevesi, resim tablosu, telefon, biblo eşyalar vb.) kesinlikle hediye olarak almamalı ve geri iade etmelisiniz. Şüphe duyduğunuz kişilerin yaşam sahalarınıza girmesine izin vermemeli ve o alanların etrafından uzak durmasını sağlamalısınız. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalara baktığınızda ise, bizim bu sahada ne kadar kaliteli bir hizmet verdiğimizi görebilirsiniz. Dinleme cihazı gibi ürünler hakkında birden fazla bilgiye ve tecrübeye sahip olan şirketimiz, bu ürünler için daha birden fazla örnekte verebilir. Bunların da yanı sıra, kişiler için elimizden gelenin en iyisini yapar ve bu cihazların tespitini gerçekleştiririz. Bütün bu çalışmalara aynen böyle özen ve disiplin göstererek, çalışan bir firma olarak, sizden bu tip ürünler için fazla bir ücret talep etmiyoruz.

DİNLEME CİHAZI ÜRÜNLERİ İÇİN HANGİ CİHAZLARI KULLANILIYORUZ?

Dinleme cihazı gibi ürünler için kullandığımız cihazlar, bu alanda diğer firmaların kullanamayacağı cihazlardır. Bahsettiğimiz cihazlarımız yurt dışından özel olarak sırf bu tür işler için getirildi. Bunların da yanı sıra, cihazlarımız çok kaliteli olan cihazlardır ve kesinlikle %100 sonuç vermektedir. Ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yaşamını sürdüğü bölgelerde arama ve tarama çalışmaları yapıyor ve cihazların yerini tespit ediyoruz. Dinleme cihazı olarak bilinen bu cihazlar için 2’i termal, 5’i dedektör olan böcek ve gizli kamera arama ve tarama cihazlarımız ile sorunsuz bir şekilde dinleme cihazlarını tespit edebiliyoruz.

DİNLEME CİHAZI ÇEŞİTLERİ

Merhaba, bu zamana kadar durmadan çalışmalarımıza yön verdik. Bu çalışmalara yön verirken, müşterilerimize de destek olabilmek için yol belirledik. İşte bu hizmetlerden birisi dinleme cihazı tespitidir. Yaptığımız her türlü çalışma ile bireylerin rahat bir nefes almasını ve mutlu olmasını sağladık. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalara baktığınızda ise, bizim bu sahada ne kadar aktif çalışma gerçekleştirdiğimize şahit olacaksınız. Bütün çalışmalarımızı çözüm odaklı ilerletmekte ve kişilerin bütün beklentilerine net bir şekilde cevap vermekteyiz. İstediğiniz gibi çalışmalar yapmak ve bu çalışmalara gerektiği gibi yön vermek, emin olun hiç kolay olmuyor. Dinleme cihazı olarak bilinen cihazlarda son dönemlerde herkesin başına iş açmış olan bir cihazdır. Aslında bu casus kamera ve dinleme cihazları gibi ürünleri gerektiği gibi kullansak, emin olun bir sorun zaten yaşamayacaklar. Ama bazı bireyler bu cihazları kendi çıkarları için kullanmaktadır. İşte bu noktada devreye giren şirketimiz, kesinlikle bireylerin bu sahada zarar görmemesi için elinden geleni yapmakta ve dinleme cihazı olarak bilinen bu ürünlerin tespitini gerçekleştirmektedir.

DİNLEME CİHAZLARINA EN İYİ ÖRNEKLER

Bizim aslında casus ürünleri olarak bildiğimiz dinleme cihazları, birden çok daha fazla cismin içine yerleştirilmiş olan ürünlerdir. Bu ürünlere örnek vermekle bitiremeyiz. Çünkü, bu ürünlere bakıp, çeşitliliği gördüğünüzde sizde şaşıracaksınız. Dinleme cihazı ürünleri uzatma kablosu, çakmak, saat, duvar saati, masa saati, biblo arabalar veya buna benzer oyuncaklar, hesap makinesi, ses sensörlü dinleme cihazları, kalem ses kayıt cihazı, USB bellek, harici bellek, bilgisayar mouse, bilgisayar klavyesi, dijital resim çerçevesi, internet modemi, telsiz telefon, powerbank, sabit hatlara sahip olan telefonlar için dinleme cihazları, uydu alıcısı, çakmaklık şarj aleti, normal şarj aleti, masa üstü radyo, avize, ampul vb. birçok ürünü Türkiye’de satışa sunmaktadırlar. İşte bu yüzden dinleme cihazı tespit çalışmaları icra ediyoruz. Bahsettiğimiz bu cihazlar ile sizin hayatınızı alt üst edebilirler. Bu gibi durumlara maruz kalmak emin olun sizlere çok büyük zarar verir.

DİNLEME CİHAZLARININ BİREYLER ÜSTÜNDEKİ ETKİLERİ

Bahsettiğimiz bu dinleme cihazı ürünlerinin etkilerine uğrayan müşterilerimiz, bu alanda bahsettiğimiz dinleme cihazları tespitini keşke daha önceden alsaydım, demekte olan müşterilerimiz var. Evinde veya buna benzer özel yaşam alanlarında bu tür cihazların mağduru olan müşterilerimiz, birçok faaliyetten etkilemektedir. Bunlar ise, eşlerin özel konuşmaları veya bir kurumun, diğer kurumu geride bırakarak elemesi ya da buna benzer Türk örf ve adetlerine uygun olmayan davranışların açığa çıkması kişilere büyük zararlar vermiştir. Sizler için anlattığımız bu dinleme cihazı ürünleri hakkında daha detaylı bir bilgi alabilmek için bizim ile görüşüp, istediğiniz bilgiye sahip olabilirsiniz. Emin olun bu şüphe ile yaşadığınız her gün daha da kötü bir hale gelmeye başlayacak. Bu yüzden zaman kaybetmeden bizi arayınız.

DİNLEME CİHAZI TARAMA VE BULMA ÇÖZÜMLERİ

Dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri üreten şirketimiz, bildiğiniz bütün tarama hizmetlerini sizlere en iyi şekilde vermekte ve sizlerin bütün beklentilerine net bir cevap vererek, sorunlarınıza ortak olmaktayız. Bütün hizmetlerimizi sizin için daha iyi bir hale getirdik. Bu hizmetleri daha iyi bir hale getirmek emin olun bizleri de baya bir yordu. Sizlere özel olarak yapılan buu çalışmaları daha iyi bir hale getirmek için 11 yıldır devamlı araştırmalar veya çalışmalar ya da geliştirmeler yapıyoruz. Dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri ile sizlerde rahatlayacaksınız. Bu cihazlar, şu ana kadar birçok kişiye büyük zararlar vermiştir. Bu zararlara karşılıkta hiçbir şey yapamamıştır. Bütün hizmetlerimizi en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalıştığımız için müşterilerimiz izin ile çalışmak istiyor ve diğer hizmet almak isteyen kişilere ya da kurumlara da bizi önereceğini söylediler. Yaptığımız çalışmalar ile Türkiye’nin gündeminden hiç düşmedik. Çünkü, yapılan arama ve tarama çalışmalarının neredeyse hepsinin altında bizim imzamız bulunmaktadır.

DİNLEME CİHAZI ÜRÜNLERİ KİŞİLERE NE KADAR BÜYÜK ZARAR VEREBİLİR?

Dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri sırasında en çok sorulan sorulardan birisi de budur. Yaptığımız çalışmalardan daha öncesi için konuşuyoruz, elimizden gelenin en iyisini yaptık. Çünkü, bireylerin bu alanda zarar görmemesi ve diledikleri gibi bir hizmet ile istedikleri gibi bir hayat süre bilsin diye, çok çalıştık. Yaptığımız bu çalışmaların yanı sıra, müşterilerimiz için zarar vermeye çalışan kişilere karşı en iyi şekilde önlemlerimizi alıyoruz. Yaptığımız çalışmalarda kişilerin bir zarar görmemesi ve vizyonunu düşürecek bir harekette veya konuşmada bulunmuyoruz. Diğer bireylerden gizli tutmamızın diğer bir sebebi, dedektifliğin bir numaralı kuralı olan gizlilik kurallarına uymak için dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri hakkında kimseye birşey anlatmıyoruz. Türkiye çapında 81 ilin, 81’nde de hizmet veren bir kurum olarak, her kesimden müşterimize hitap etmekte ve bireylerin istediği gibi çalışmalar gerçekleştirerek, sorunlarını çözmekteyiz. Bütün bunları yaparken sizlerinde fikirlerini almaktayız. Çünkü, müşterilerimizin düşünceleri ve önerileri bizim için çok önemlidir.

DİNLEME CİHAZI TARAMALARI İÇİN NE GİBİ ÜCRETLER BELİRLENMEKTE?

Dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri için belirlediğimiz fiyat listesi, Türkiye’deki en uygun fiyat listeleridir. Ayda 7 gün, yani 1 hafta boyunca indirim günlerimiz vardır. Bu indirimlerden faydalanmak için bizi yakından takip etmeniz gerekir. Gerçekleştirecek olduğumuz dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri için belirlediğimiz fiyatlar metrekareye göre hesaplanmakta ve sizlere bildirilmektedir. Eğer siz değerli müşterilerimizde bu belirttiğimiz fiyatları kabul ederse, bizim ile çalışabilirler. Yapılacak olan çalışmaları uygun fiyatlara karşılık yapmamızın sebebi, kişilere vereceğimiz hizmetin kalitesinin düşük olması ile alakalı değildir. Tam aksine sizler için verecek olduğumuz hizmetler en iyisidir ve sizlerin bütçesi sıkışmasın diye böyle düşük ücretler talep etmekteyiz.

DİNLEME CİHAZI TESPİTİ

Gerçekleştirdiğimiz dinleme cihazı tespiti hizmetleri ile bu alanda lider bir firma olduk. Şimdi ise, yıllardan beri verdiğimiz bu hizmeti, kimseyle paylaşmadık. Çünkü, hizmet alan müşterilerimizin itibarını düşünerek hareket etmekteyiz. Yapılacak olan çalışmalar, müşterilerimiz için nasıl bir önem arz ediyorsa, bizim içinde aynı şekilde anlam ifade etmektedir. Verilecek olan hizmetleri siz değerli müşterilerimize göre icra edeceğimizden dolayı, bizim ile çalışmalısınız. Yoksa alacak olduğunuz dinleme cihazı tespiti çalışmaları istediğiniz gibi sonuçlara ulaşmayacaktır. Bütün hizmetlerimizi gerçekleştirmeden önce bireyleri düşünmekte ve onlarında fikirlerini alarak, öncelik verdiğimiz alanlardan başlamaktayız. Hizmetlerimizi gerçekleştirme garantisini daha şimdiden sizlere vermekteyiz. Çünkü, şirketimizin yaptığı çalışmalarda kullandığı cihazlar, bu alanda kullanılacak olan en profesyonel ekipmandır. Kişileri dikkate almamızın en büyük sebebi, bireylerin yaşam sahalarında yapılacak olan çalışmaların hızlıca sonuca ulaşmasıdır. Dinleme cihazı tespiti çalışmalarımız sırasında karşılaştığımız cihazlarda birbirinden çok farklıydı.

DİNLEME CİHAZI TESPİTİ İÇİN NE YAPMAK GEREKİR?

Dinleme cihazı tespiti çalışmalarında öncelikle uzman kadrosu ile hizmet verip, profesyonel ekipman ile çalışan bir firma bulmanız gerekir. İşte o firmalardan birisi bizim özel dedektif büromuzdur. Hizmetlerimizi gerçekleştirmek için 7 farklı cihaz ile hareket etmekteyiz. Bu cihazların bazıları termal, bazıları da dedektör görevi görmektedir. Dedektör görevi görev cihazlarımız, verici sinyallerine tepki verir. Termal kamera görevi gören cihazlarımız ise, verici sinyaline uygun olan sinyalleri tespit eder ve duvarın içine tadilat veya bina inşa edilirken konulmuş olan cihazları bile tespit etmektedir. Dinleme cihazı tespiti hizmetleri ile günümüzdeki en iyi şirketlerden birisi olmayı başaran şirketimiz, bu cihazlar için baya bir para harcamıştır. Ürünlerimizin çalışma garantisi %100’dür. Bu ürünler ile yapılacak olan dinleme cihazı tespitleri kesinlikle en iyi sonuçlara ulaşmaktadır. Bizim şirketimiz, daha hizmetlerine başlamadan sizlere bu çalışmalar için garanti vermektedir. Sizlerde en iyisi olan dinleme cihazı tespiti çalışmalarını bizden alabilirsiniz.

DİNLEME CİHAZI TESPİTLERİNİN ÜCRETLERİ NELERDİR?

Dinleme cihazı tespiti hizmetleri için sizler bizi aramalı ve arama veya tarama yapacağımız alanın ne kadar büyüklüğü olduğuna bağlıdır. Fiyatlarımız standart arama ve tarama ücretlerinin çok altındadır. Bu hizmetleri verirken dikkat ettiğimiz en büyük unsurlardan biri evde veya ofiste ne kadar eşya olduğudur. Çünkü, eş dolu olan bir alanda arama ve tarama çalışması yapmak gerçekten de çok zor oluyor. Bu sahada alabileceğiniz en profesyonel hizmeti bizden alabilecek olduğunuz için bizce hiç vakit kaybetmeden bizim ile irtibata geçmelisiniz. Aksi takdirde zaman geçtikçe hain planlarda devreye sokulmaya başlayacaktır. Dinleme cihazı tespiti için bizi arayabilir veya mail atabilir ya da doğrudan size en yakın olan ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Kusursuz hizmet için profesyonel olmak gerekir. Bizde bütün gerekli olan özellikleri zaten en başından beri taşımaktayız.

DİNLEME CİHAZI BULMA

Merhaba sayın müşterilerimiz, dinleme cihazı bulma çalışmaları gerçekleştirmekte olan şirketimiz, Türkiye genelinde adından söz ettirmeyi başarmış olan bir firmadır. Çalışmalarımızın hepsini müşterilerimize göre icra ettiğimiz için kişiler bizden aldıkları hizmetten memnun kalmaktadır. Bu sahada verecek olduğumuz hizmetlere daha hizmetimizi uygulamaya geçirmeden bitirme sözü vermekteyiz. Yaptığımız çalışmalarda en iyi sonuçları elde etmeye çalıştığımızı gören müşterilerimiz, bizim şirketimiz ne kadar faydalı ve ne kadar profesyonel çalışmalar yaptığına şahit oldular. Bütün çalışmalarımızı özel dedektif kurallarına uygun bir şekilde ve suç teşkil etmeyecek biçimde gerçekleştirmekteyiz. Yapılacak olan dinleme cihazı bulma sizin için ne kadar önemli ise, bizim şirketimiz içinde o kadar önem arz etmektedir. Yaptığımız çalışmalar ile günümüzdeki en başarılı şirketlerden birisi olduk. Müşterilerimizin desteği ile bugünlere kadar gelmeyi başardık ve istedikleri çalışmaları layıkıyla yerine getirdik. İstediğiniz hizmetleri gerçekleştirmek için çözüm odaklı çalışmalara yer vermeye çalışıyoruz. İşte bu sahada alınması gereken profesyonel hizmetleri bu yüzden bizden almalısınız.

DİNLEME CİHAZI ÜRÜNLERİNİN ÇEŞİTLERİ VE ÖZELLİKLERİ

Dinleme cihazı bulma yaparken karşılaşılan cihazlar, çok farklı şekillerde ve cisimlerin içine yerleştirilmiş şekilde bulduk. Bu ürünleri gizlemek amacıyla küçük ebatlara sahip bir şekilde üretmektedir. İşte bu cihazların ebatlarının küçük olması zaten casus cihazı olduğunu açığa çıkarmaktadır. Dinleme cihazı bulma denildiğinde akla ilk gelen şirketimiz, bütün çalışmalarında elindeki son imkana kadar kullandığı için ilk akla gelen firma olmuştur. Hizmetlerimizi gerçekleştirirken karşımıza çıkan cihazlar, duvar saati, ampul, avize, hesap makinesi, klavye, mouse, USB bellek, biblo eşyalar vb. birçok cihazın içine konulmuş ve dinleme sağlanmış olan cihazlar bulduk. Çalışmalarımızı gerçekleştirirken bu ürünler hakkında da biraz araştırma yaptık. Hizmetlerimiz sırasında yaptığımız araştırmalarda bu cihazların yüksek derecede sıcaklığa ve soğukluğa dayandığını ve 100 lt. suya kadar da dayanıklı olduklarını öğrendik. Dinleme cihazı bulma ile sizler için tespitini gerçekleştirdiğimiz bu ürünleri isterseniz, imha ediyor, isterseniz kimler tarafından kullanıldığını öğreniyoruz. Ticari adınızı ve kendi adınızı zedelememek için elimizden geleni yapıyor ve birde bu da yetmezmiş gibi gizlilik sözleşmesi de yapıyoruz. Yani sizin için her türlü çalışmayı göze alıp, istediğiniz gibi gerçekleştiriyoruz.

DİNLEME CİHAZI ÜRÜNLERİ DİNLENME KONUSUNDA NE KADAR ETKİLİ?

Dinleme cihazı olarak bilinen böcekler, şarjlı ve şarjsız olarak iki halde kişilere satılmakta olan bir üründür. Sizlere özel olarak bu ürünleri pazarlayan firmalar, ebeveyn kontrolü yapması, kendini aldattığını düşündüğü eşlerini takip etmesi veya buna benzer olan sebeplerden ötürü pazarlamaktadır. Ama bazı bireyler bu cihazları kendi kişisel çıkarları için kullanmaktadır. İşte bu ürünler ile sizleri dinleyen bireyler, şarjsız olan cihazları ile istedikleri gibi sizleri uzun bir süre dinleyebilirler. Dinleme cihazı bulma alanında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda karşımıza çıkan cihazların bazılarıda şarjlı olan cihazlardı. Bu cihazlar ile bireyleri en fazla 6 bilmediniz 7 gün takip edip, dinleyebilirler. Bahsettiğimiz bu cihazlar yaklaşık olarak 100 metrekarelik boş bir alanda rahatça dinleyebilir ve hatta izleyebilirlerde.

DİNLEME MODÜLLERİ KULLANIMI

Sayın müşterilerimiz, dinleme modülleri olarak birden fazla cisme ya da yazılıma örnek verebiliriz. Gerçekleştirdiğimiz her türlü dedektif çalışması ile sektöründe lider olan firmamız, karşısına çıkan dinleme yöntemlerine emin olun çok şaşırmıştır. Teknoloji ilerledikçe, bireyler teknolojiden daha fazla faydalanmaya başladı. Çünkü, bu ürünler ile bireyler hayatı daha da kolay bir hale getirdi. Yıllar önceki teknoloji ile şu anki teknoloji arasında baya bir fark var elbette. Ama şirketimiz, yılların geçmesiyle gelişen teknolojiye ayak uydurmayı başardı. Bunun sayesinde, dinleme modülleri gibi cihazların veya yazılımların hepsini bulduk. Bu hizmetlerimizi gerçekleştirirken tek hedefimiz, müşterilerimizin bu tip sorunlarına çözüm odaklı çalışmalar yapmaktır. Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz arama ve tarama çalışmaları ile günümüzdeki en başarılı firma olmayı başardık. İstediğiniz gibi hizmet almak ve bu hizmetlerin içeriklerinden faydalanmak için en uygun fiyatlara karşı hizmetlerini gerçekleştirmekte olan firmada bizim özel dedektif büromuzdur. Dinleme modülleri ile skandallara sebep olan kişiler, aslında suç teşkil eden bu hareketi icra ettiklerinin farkında bile değiller.

DİNLEME MODÜLLERİ ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Dinleme modüllerine örnek verecek olursak; bunun için birden çok fazla örnek bulunmaktadır. Bu cihazlar, duvar saati, dijital veya normal resim çerçevesi, USB bellek, harici bellek, powerbank, biblo araba ve oyuncak bebek, avize, ampul, klavye, yazıcı, mouse, hesap makinesi, kalem, çakmak, kalemtraş, uzatma kablosu, yangın dedektörü ve daha bunun gibi birçok dinleme modülleri bulunmaktadır. Bu dinleme cihazlarının yanı sıra, birde yazılımlar bulunmaktadır. Yazılımlar tam olarak 12 tane farklı programdan oluşmaktadır. Bu programlar kişilere göre uygulanmaktadır. Ama aktif olarak Türkiye genelinde kullanılan 2 tane farklı yazılım vardır. Birisi Android işletim sistemine sahip olan akıllı cep telefonlarına atılan MSyp Soft yazılımıdır. İkincisi ise, iPhone marka cep telefonlarının işletim sistemi olan İOS işletim sistemine uygun olan yazılımdır. Bu yazılım adı ise, ISpy Softtur. Dinleme modülleri arasında bunlarda dinleme yöntemleri olarak sayılmaktadır. Bahsettiğimiz bu program, emin olun diğer takip ve araştırma ya da dinleme hizmetlerine göre en tehlikeli ve en etkili olanıdır. Çünkü, bu program sayesinde, bireylerin bütün cep telefonu ya da bilgisayar veya tabletinin bütün bilgilerine erişmekte ve kişilerin kişisel bilgilerine ulaşarak, bireylerin mağdur olması için veya itibarının düşmesi için ya da vizyonunu değiştirmek için bu yönetimi kullanmaktadır.

DİNLEME MODÜLLERİNİ NASIL ETKİSİZ HALE GETİREBİLİR?

Dinleme modülleri gibi ürünleri veya yazılımları etkisiz hale getirmek, şirketimiz için çok kolaydır. Çünkü, bu alanda bizim şirketimiz, bu tip cihazlar veya programlar için farklı metotlar uygulamaktadır. Böcek ve casus program gibi problemlerinizi tespit edecek yazılımlara ve cihazlara sahibiz. Eğer sizde bu alanda bizden destek almak isterseniz, bizim özel dedektif firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

GİZLİ KAMERA TESPİTİ

Merhaba, yaptığımız gizli kamera tespiti çalışmaları ile siz değerli müşterilerimize en başarılı hizmeti vermeyi başardık. Dilediğiniz hizmetleri gerektiği şekilde gerçekleştirip, sizlere teslim eden şirketimiz, yıllardır bu iş alanında hizmet vermekte ve tecrübesine tecrübe katmaktadır. İstediğiniz gibi hizmetleri yapmakta olan şirketimiz, kişilerin talep ettiği her an bu çalışmayı gerçekleştirebilir. Bu nedenden dolayı özel dedektif büromuz ile görüşmeli ve bu tür sorunlarınızı en iyi şekilde çözmelisiniz. Gizli kamera tespiti gerçekleştirmekte olan şirketimiz, yıllarca bu sahadaki faaliyetlerin hepsine ön çıkmakta ve diğer dedektif bürolarına bu tip hizmetler için eğitim vermektedir. Bütün hizmetlerimizi Türkiye’de dedektif kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirmekte ve suç teşkil edecek olan herhangi bir durum yaşandığında çalışmamızı sona erdirmekteyiz. Gizli kamera tespiti ile Türkiye genelinde yeni bir dönem başlatan şirketimiz, elinden gelenin en muhteşem olanını yapmakta ve kesin olarak hedeflediğimiz sonuca ulaşmaktayız. Gizli kamera arama ve tarama çalışmalarında dikkate aldığımız en önemli etkenlerden birisi, bu cihazların nereye konduğu ve ne zamandan beri orada olduğudur. Bu çalışmalara yön verip, isterseniz sizler için ne amaçla kullanıldığını öğrenebiliyoruz.

GİZLİ KAMERA TESPİTİ GERÇEKLEŞTİRİRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Gizli kamera tespiti ile keşfetmeye çalıştığımız bu cihazlara karşı müşterilerimize birkaç tane alabilecekleri önlemler anlatmak istiyoruz. Bu önlemleri şu şekilde sıralayabiliriz; başka bir kişiden gelen hediyeleri veya buna benzer cisimleri almamaları, evine girip, çıkan kişilerin gerçektende dost olup, olmadığını, evinde sık kullandığı alanlarda önemli konuşmalar yapmamalı ve daha bunun gibi birçok farklı etken ile sizleri dinlemeye ve hatta izlemeye çalışmaktadırlar. İşte bu durumları yaşamayın ve elinizdeki imkanları kullanarak, bu gibi durumlardan zarar görmemek için belli başlı olan bu kurallara uymanız gerekir. Gizli kamera tespiti çalışmaları ile günümüzdeki bütün hizmet veren kurumları geride bırakan şirketimiz, sizin bu konular ile alakalı şüpheleriniz olduğunda sizlere yardımcı olmaya çalışmaktadır. Bu nedenden dolayı bizim ile görüşüp, Türkiye’deki en güvenilir hizmeti almalısınız. Alacak olduğunuz diğer hizmetler, emin olun bizim hizmetlerimiz kadar etkili çalışmalar olmayacaktır.

GİZLİ KAMERA VE DİNLEME CİHAZLARINI TESPİT ETMEK NE KADARLIK BİR SÜRE ZARFINDA GERÇEKLEŞMEKTE?

Gizli kamera ve dinleme cihazı gibi ürünlerin üzerinde araştırmalar yapıp, yerlerini tespit eden şirketimiz, bu ürünlerin ne gibi yerlere ve nasıl şekilde koyduklarına bağlı olarak tam bir süre verememektedir. Ama 50 metrekarelik bir alanda tarama çalışmaları gerçekleştiren şirketimiz, bu hizmetleri 18 dakika ile 29 dakikalık bir çalışma sayesinde, yerini tespit edebilmektedir. Gizli kamera tespiti için kullandığımız cihazlarımız, bu alandaki en yeni ve en iyi cihazlardır. Bu yüzden tek seferde yaşam sahalarınız da bulunan cihazları tespit etmekteyiz. İstediğiniz her saniye bizi arayabilir veya mail atabilir ya da doğrudan bizi ziyaret ederek, bütün ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

GİZLİ KAMERA BULMA

Merhaba, özel dedektif bürosu olarak tam tamına 21 yıldır bu alanda durmadan ve yorulmadan hatta hiçbir çalışmadan sıkılmadan hizmetlerimizi icra ediyoruz. Bütün çalışmalarımızı size göre gerçekleştirmekte ve siz değerli müşterilerimizin bu sahadaki bütün beklentilerine en iyi şekilde cevap vermekteyiz. İşte bu hizmetlerden birisi ise, böcek ve gizli kamera arama ve tarama çalışmalarıdır. Bahsettiğimiz bu cihazlara bakıldığında ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Çünkü, bu ürünler aslında birer casus ürünleridir. Casus ürünü olarak bilinen bu ürünler aslında amaçlarına uygun bir şekilde kullanıldığında kişilere zarar vermemektedir. Bahsi geçen cihazlar ülkemize yurt dışında sokularak, Türkiye’de satışa sunulmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi bizim bu sahada en iyisi olmamızı ve çözümcü bir firma olmamızı sağladı. Gizli kamera olarak bilinen casus kamera ürünleri ile birçok kişinin hayatını çıkmaza sokmayı başarmışlardır. İşte bu nedenden ötürü bizde müşterilerimiz için bu tip ürünlerin arama ve tarama çalışmalarını yapmaya başladık.

GİZLİ KAMERA KİŞİLER ÜSTÜNDE NASIL ETKİLER YARATABİLİR?

Aslında bahsettiğimiz bu gizli kamera ve buna benzer casus ürünleri ile hayatınızı bir çıkmaza sokabilir ve bu durumun mağduru olabilirsiniz. Çünkü, yıllardan beri çalışmalar gerçekleştirdiğimiz hizmet sahamızda karşılaştığımız cihazlar ve yaşanan olaylar gerçekten çok şaşırtıcı ve farklıdır. Bu ürünler ile bireyler diğer bireylerin hayatı hakkında ya da saklı kalması gereken sırların açığa çıkarılmasına ve hatta kişilerin özel hayatına dair Türk örf ve adetlerine uygun olmayan görüntülerini veya konuşmalarını açığa çıkararak, bireylerin bu tip durumların mağduru olması sağlanmıştır. Dilediğiniz hizmetler ile gizli kamera ürünlerinin evinizde veya arabanızda ya da ofisinizde nerede olduklarını öğrenebilir ve hatta GSM tabanlı çalışan bir cihaz ise, bir ihtimal kim tarafından ve ne için kullanıldığını da öğrenebiliriz. Bu ürünleri eğer kimler tarafından kullanıldığını öğrenmek istemiyorsanız, ürünleri imha ediyor ve sizlere bu cihazların imha edildiğine dair rapor gönderiyoruz. Yıllardır gerçekleştirdiğimiz bu hizmeti bizden daha iyi şekilde gerçekleştirecek çok az sayıda şirket bulunmaktadır.

GİZLİ KAMERA VE DİĞER TESPİT HİZMETLERİ İÇİN NASIL İLETİŞİME GEÇERİM?

Gizli kamera veya buna benzer ya da diğer dedektif hizmetlerimiz için bizi arayabilir veya internette resmi web sitemizi ziyaret ederek, istediğiniz gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer isterseniz, bizi aradığınızda konu hakkında bilgi almanın yanı sıra, bizim ile ücretlerimiz hakkında da konuşabilir ve konu hakkında gereken detaylı bilgilere en iyi şekilde ulaşabilirsiniz. Gizli kamera ve diğer birkaç hizmetimiz için bizim ile görüşüp, aynı zamanda indirim ve kampanyalarımız hakkında da bilgi alabilirsiniz. Şimdiden bizi seçecek olan müşterilerimize teşekkür ediyor ve sizlerin bu sahada istediği gibi bir hizmet alacağının garantisini veriyoruz.

GİZLİ KAMERA TESPİTİ ÇEŞİTLERİ

Gizli kamera gibi ürünler için gerçekleştirdiğimiz tespit çalışmaları bu shadaki en başarılı ve en etkili gizli kamera tespiti hizmetlerini biz veriyoruz. Yapılacak çalışmalara şimdiden söz verip, arama ve tarama çalışmalarını en profesyonel olan ekipmanımız ve alanında her biri uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. 17 yıldır gerçekleştirmekte olduğumuz bu çalışmalar ile müşterilerimizin %97.5’i etkilemeyi başardık. Bütün gizli kamera tespiti çeşitleri çalışmaları için böyle garantili hizmet verebilecek bir özel dedektiflik ve araştırma bürosu olmadığı için bizimle beraber bir çalışmaya eşlik etmelisiniz. Gizli kamera olarak bilinen casusluk cihazları kişilerin hayatını kötü bir şekilde müdahale etmeyi başarmıştır. İste bu cihazlardan kurtulmanın en kolay yolu ise, bizim özel dedektiflik büromuzdan geçmektedir. Yapılacak olan çalışmaları da diğer bireyler veya kurumlar ile paylaşmıyor ve sizin ya da ticari adınızın zedelenmemesini için elimizden geleni yapmaktayız. Gizli kamera tespiti çeşitleri için gizlilik sözleşmesi yapan şirketimizin bu sözleşmeyi yapmasının sebebi, itibarınızı koruma altına almaktır.

GİZLİ KAMERA ÇEŞİTLERİ VE TESPİT SÜRELERİ?

Gizli kamera ürünlerine birden fazla örnek verebiliriz. Bu ürünlerin kendine özgün şekillerinde bir yere konulduğuna bu zamana kadar az rastladık. Gizli kamera çeşitleri için örnek verecek olursak; dijital resim çerçevesi, resim tablosu, askılık, oyuncak bebek, biblo oyuncak araba, kalemtraş, kalem, masa saati vb. Birçok cismin içine yerleştirilmekte olan cihazlar tespit ettik. Bu ürünlerin tespitini gerçekleştirmek bizim için en iyi şekilde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerden birisidir. Bu cihazların tespitini gerçekleştirmek için çok vakit harcamıyor ve hızlıca alan içerisindeki gizli kamera ürünlerini tespit ediyoruz. Sizlerde yaşam sahalarında bulunan bu cihazlardan kurtulabilir ve bize bunun gibi bir hizmet verdiğimiz için teşekkür edebilirsiniz. Dilediğiniz hizmetleri en iyi biçimde bizden alabilirsiniz. Bütün profesyonel bir şekilde bitirilmiş olan çalışmalara baktığınızda altında bizim özel dedektif büromuzun imzasının olduğunu göreceksiniz. İstenilen hizmetler için sizlere söz veriyor ve en uygun fiyatlara karşılık sizler için bu hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Gizli kamera çeşitleri ve buna benzer hizmetler için bizi arayabilirsiniz.

GİZLİ KAMERA ÜRÜNLERİ NE KADAR BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR ALANDA KAYIT YAPABİLİR?

Günümüzde skandallara sebep olan ve bireylerin ya da kurumların zor bir durumda kalmasını sağlayan bu cihazlar, teknik özellik olarak baya gelişmiş olan cihazlardır. Gizli kamera tespiti gerçekleştirirken sizler için verdiğimiz fiyatlar emin olun çok düşüktür. Bu ürünler ile 50 metrekarelik bir yaşam alanından çekim yapabilir ve 100 metrekarelik bir alanda da ses kaydı yapabilen cihazlardır. Bütün profesyonelliğimiz, bizim şirketimizin yaptığı çalışmaların verdiği tecrübedir. İşte bu alanda gerçekleştirilmesi gereken çalışmanın bizim tarafımızdan gerçekleştirilmesi gerekir. Gizli kamera tespiti ile sizlerde rahat edeckesiniz, buna emin olabilirsiniz.

GİZLİ KAMERA VE BÖCEK ARAMA ÇALIŞMALARI

Müşterilerimiz için arama ve tarama alanında hizmetlerimizi gerçekleştirmeye tam anlamı ile devam ediyoruz. Yıllardan beri gizli kamera ve böcek arama çalışmaları için harcadığımız emeklerin haddi hesabı yok. Bütün çalışmalarımızı müşterilerimize göre icra ediyor ve analizlerimizin veya tespit çalışmalarımızın sonucunu sizlere hızlıca ulaştırıyoruz. Bütün bu çalışmalar sayesinde kişiler biraz olsun rahat bir nefes alacak ve bu alanda aldıkları hizmetten memnun kalacaklar. Yapılacak olan çalışmalara şimdiden bitirme sözü veren şirketimiz, diğer firmaların verdiği hizmetlerden çok daha farklı hizmetler gerçekleştirmektedir. Gizli kamera ve böcek arama çalışmaları için sizlerden talep ettiğimiz ücretler ise, çok az miktarlarda ücretlerdir. Yıllardan beri bu sahada aktif olarak çalışmalarına yön veren bir şirket olarak, verdiğimiz hizmetler ile müşterilerimizin hayata bakış açısını değiştiriyoruz. Yani demek istediğimiz, bu sahada bizim kadar kaliteli, güvenilir ve kusursuz hizmet verebilecek olan şirket bulamazsınız. Yapılacak olan çalışmalarda önceliği müşterilerimize veriyor ve ne isteyip, nasıl bir çalışma gerçekleştirmemizi istiyorlarsa, buna göre çalışmalarımızı uygulamaya geçiriyoruz.

GİZLİ KAMERA VE BÖCEK ARAMA HİZMETLERİ SIRASINDA KARŞILAŞILAN OLAYLAR VEYA DURUMLAR?

Verdiğimiz gizli kamera ve böcek arama çalışmaları ile siz değerli müşterilerimizin bütün problemlerini çözmeyi hedefledik. Ama bazı durumlar var ki, bu durumlar için farklı metotlar uygulamak gerekiyor. Bu metotlardan biraz bahsedelim isterseniz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların hepsi yüzeysel olarak alanlara yerleştirilmiş olan dinleme ve izleme cihazları değildi. Bazen gizli kamera ve böcek arama çalışmaları sırasında karşımıza çıkan etkenlerden birisi duvar içine yerleştirilmiş olan ve sese duyarlı olan ihazlardır. Bu cihazları bireyler ya bina halindeyken içine yerleştirmiş, ya da bu ürünleri tadilat sırasındayken yerleştirmişler. Ama firmamız, verdiği hizmet ile bireylerin bu sahadaki bütün beklentilerine cevap vermektedir. Çünkü, gizli kamera ve böcek arama çalışmaları için en uygun firma, bizim özel dedektif büromuzdur. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda sadece böyle bir olay ile karşılaşmıyor ve iş ortaklarını yangın dedektörlerinin içine yerleştirdiği cihazlar ile dinleme yapanlar bile var. İşte bu alanda verdiğimiz hizmetleri bu yüzden kişilere uyarlayıp, yapmaktayız. En ince ayrıntısına kadar bakmadığımız bölgelerde bu dinleme cihazlarından çıkabiliyor.

GİZLİ KAMERA VE BÖCEK ARAMA ÇALIŞMALARI NASIL İCRA EDİLMELİDİR?

Büyük bir dikkat ve özen ile çalışmalarına yön veren şirketimiz, gizli kamera ve böcek arama çalışmaları için en profesyonel cihazlarını sizin için kullanmaktadır. Ama bu ürünler ile gerçekleştirecek olduğumuz bütün hizmetleri şimdiden sonuca ulaştırmışız gibi düşünün. Çünkü, zaten gerçektende şüpheleriniz doğruysa, bu cihazları tespit edebileceğimizden emin olabilirsiniz. Gerçekleştirecek olduğumuz çalışmaları 7 tane değişik olan cihazlar ile gerçekleştirmekteyiz. Bütün bu çalışmalar için sizlere söz verip, bu sözü tutmak için herşeyi yapıyoruz. Sizde en iyisi olan gizli kamera ve böcek arama çalışmaları için bizi arayabilirsiniz.

VERİCİ TESPİT CİHAZLARI

Verici tespit cihazları ile gerçekleştirdiğimiz gizli kamera ve böcek arama hizmetleri evinizde veya otomobilinizde ya da ofisinizdeki cihazları tespit etmekteyiz. Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz özel dedektif çalışmalarını en muhteşem sonuçlara ulaştırmış ve sizlerin talep ettiği şekilde gizli kamera ve böcek arama çalışmalarını gerçekleştirdik. Yaptığımız çalışmalar ile sizlerin aklında kalan soru işaretlerine cevap buluyor ve istediğiniz her an sizlerin en büyük destekçisi oluyoruz. Yıllardan beri özel dedektiflik ve araştırma hizmetlerin aktif olarak çalışmalar yapıyoruz. Verici tespit cihazları ile yaptığımız arama ve tarama çalışmaları ise, özel dedektif ve araştırma sahasındaki en başarılı çalışmalardan birisidir. Gerçekleştirdiğimiz ce gerçekleştireceğimiz böcek ve gizli kamera tarama ve arama çalışmalarını en profesyonel arama ve tarama cihazları ile gerçekleştiriyoruz. İstediğiniz hizmet için en uygun fiyatlara ve en güvenilir profesyonel hizmet kalitesini bir tek bizden alabilirsiniz. Böcek arama ve tarama cihazlarımız, 2’ye ayrılmakta olan tespit cihazlarıdır. Verici tespit cihazları ile yapılacak olan her türlü böcek arama çalışması en hızlı ve en mükemmel hali ile sona erecektir.

VERİCİ TESPİT CİHAZLARI İLE ARAMA VE TARAMA ÇALIŞMALARI NE KADAR SÜRMEKTEDİR? VE NE KADAR ETKİLİ BİR ÇALIŞMADIR?

Siz değerli müşterilerimiz için gerçekleştirecek olduğumuz böcek ve gizli kamera arama ve tarama çalışmalarında elimizden geleni yapıyor ve sizlere bilinenin dışında kaliteye sahip bir hizmet veriyoruz. Verici sinyallerini tespit etmekte olan tpt-345-a modeli dinlemi ve izleme cihazımız ile alan içerisinde bulunan dinleme cihazları ve izleme cihazlarını 100 metrekare olan bir alanda 38 dakika ile 64 dakikalık profesyonel bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Bütün hizmetlerimizi siz kıymetli müşterilerimiz için hızlı ve düzgün bir çalışma yapıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar için sizlerinde rahat etmesini sağlıyor ve dilediğiniz hizmetten fayda görmenizi sağlıyoruz. Böcek ve gizli kamera arama ve tarama çalışmalarında gösterdiğimiz üstün başarıdan dolayı bize teşekkür edeceksiniz. Verdiğimiz hizmetler ile sizlerin yaşam alanında kesinlikle bu cihazdan mevcutsa, tespit ediyor ve siz değerli müşterilerimize bu cihazları teslim ediyoruz. Bunun ardından eğer isterseniz, böcek ve gizli kamera olarak bilinen casus ürünlerinin araştırmasını yaparak, hangi bireyler veya kurumlar tarafından kullanıldığını tespit ediyoruz. Eğer sizde bu ürünlerin üzerinde yapacağımız araştırmaları kabul etmez ve imha etmemizi gerçekleştirmemizi isterseniz, talep ettiğinizi de yapabiliriz. Böcek ve gizli kamera arama ve tarama çalışmaları için bizim özel dedektif büromuzu seçebilirsiniz.

BÖCEK VE GİZLİ KAMERA ARAMA VE TARAMA ÇALIŞMASI SATIN ALABİLMEK İÇİN NE YAPMALIYIM?

Bahsettiğimiz böcek ve gizli kamera arama ve tarama çalışmaları için bizden daha iyisini bulamazsınız. İstediğiniz çalışmaların muhteşem ötesinde sonuçlanması için özel dedektif büromuzun canlı destek hattına yazabilirsiniz veya mail adresimizi probleminizi anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz ya da 25 farklı ilimizde bulunan dedektiflik bürolarımızdan birisini ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın en iyi verici tespit cihazları ile hizmet almak için bizi arayınız.

CASUS PROGRAM TESPİTİ

Merhaba, gerçekleştirdiğimiz çalışmalara bakıldığında profesyonel bir hizmet kalitesi ile çalışmalar yaptığımızı görecek ve bizim en büyük destekcilerimizden biriside siz olacaksınız. Çünkü, özel dedektif büromuz, casus program tespiti gibi çalışmalarda gerçekleştirmektedir. Uzun bir süredir bu sahada hizmet veren şirketimiz, yaptığı işler ile şu anki konumuna gelmeyi başarmıştır. Bütün hizmetlerimizi güven ve doğruluk çerçevesinde gerçekleştirmekte ve bireylerin istediği gibi hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Yapılacak olan her türlü çalışmada emin olun casus yazılım tespiti gibi sona erecektir. Bütün hizmetlerimizi gerçekleştirirken bireylerin itibarını düşünmekte ve çalışmalarımızın gizli kalmasını sağlamaktayız. İstenilen bu hizmet, aslında bireylerin eşini, çocuğunu, arkadaşını, iş ortağını ve buna benzer bütün yakınlarını takip etmek için vermiş olduğumuz bir hizmettir. Kişilere uygun bir şekilde hizmet vermek ve onların beklentilerini karşılamak amacıyla çıktığımız bu yolda, müşterilerimiz bizi takdir etti. Çünkü, casus program tespiti denildiğinde ilk olarak akıllara gelen şirketlerden birisi bizim özel dedektif büromuzdur.

CASUS PROGRAM OLUP, OLMADIĞINI NASIL ANLARIZ?

Casus yazılım tespiti çalışmalarımızı gerçekleştirirken dikkat edip, araştırdığımız noktalardan birisi cihazların hızlı bir şekilde ısınıp, ısınmadığı veya istem dışı komut gerçekleştirme ya da bunun gibi daha kendini belli eden özelliklere sahiptir. Ama bu konu hakkında hiçbir bilgisi olmayan bireyler, bu programların telefona yüklü olduğunun bile farkına varmazlar. Çünkü, bu program zaten hedef cihazların arka yüzünde çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bu sayede bilgisayar, telefon ve tablet gibi ürünlerin bütün bilgilerine rahatça ulaşabilir ve sizler hakkında eylemler tasarlayabilirler. Bu hizmetleri veren kurumlar, zaten suç teşkil edecek bir durum için bu çalışmayı gerçekleştirmez. Çünkü, casus program tespiti çalışmaları yapan şirketimiz, aynı zamanda bu programın pazarlamasını da yapmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz çalışmaları ebeveyn kontrolü veya hasta olan herhangi bir yakınlarını takip etmeleri için bu hizmetleri vermekteyiz. Ama lakin bu hizmeti kötü amaçlar için kullanıp, kendi kişisel çıkarlarına uygun bir şekilde açığa çıkarmakta olan bireyler bulunmaktadır. Casus yazılım tespiti sayesinde, sizde bu programlardan rahatça kurtulacaksınız.

CASUS PROGRAM İLE HANGİ BİLGİLERE ULAŞABİLİRLER?

Aynı zamanda pazarlamasını yaptığımız bu programın içeriklerini bildiğimiz için ne kadar tehlikeli olabileceğini de biliyoruz. Casus program tespiti çalışmaları ile müşterilerinin ihtiyacına uygun çalışmalar gerçekleştiren şirketimiz, sizde isterseniz, bu konuyu biraz açmak istiyor. Bu program sayesinde, sizlerin WhatsApp konuşmalarına, Messenger konuşmaları, Skype konuşmalarına, Hangouts konuşmalarına, Facebook, Twitter, Instagram, Xing, Reddit, Linkedin, Pinterest, VK, Ok.Ru., Flickr vb. birçok sosyal medya hesabındaki paylaşımlarını görebilir ve hatta isterlerse müdahale bile edebilirler. Casus yazılım tespiti gerçekleştirmekte olan şirketimiz, sizlere bu konu hakkında küçük bir bilgi daha vermek istiyor. Bu hizmet sayesinde, bireylerin anlık olarak ön ve arka kameralarından görüntü alabilir ve hatta bu program sayesinde, anlık olarak konumuna ulaşabilirler. Dinleme yöntemlerinden birisi de bu casus yazılım hizmetidir.

CASUS YAZILIM NEDİR?

Merhaba, bütün Türkiye genelinde çalışmalarına aralık vermeden devam eden bir dedektif bürosu olarak, şimdide casus yazılım programının tespitini gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız çalışmalardan ziyade, bu casus hizmeti diye bahsettiğimiz hizmet, aslında bilgisayara, telefona ve tablete yüklenen bir takip programıdır. Bu takip programının Türkiye’de birden fazla mağduruda bulunmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sayesinde oluşan araştırma duygumuz, bizi bu program hakkında biraz araştırma yapmaya itti. Gerçekleştirilen çalışmalarda karşımıza çıkan programlar, emin olun profesyonel kullanım amacı için faaliyet göstermekte olan programlardı. Casus program ile dediğimiz gibi birçok müşterimiz, büyük sorunlar yaşadı. İşte bu yüzden bizde bu cihazların işletim sistemine atılmış olan yazılımları tespit ediyor ve imha ediyoruz. Bahsettiğimiz programların birden fazla kullanım şekli bulunmaktadır. Bazısı eşini takip etmek için, bazısı ebeveyn kontrolü yapmak için, bazısı da iş ortağını takip etmek ve hakkında düşündüklerini öğrenmek amacı ile kullanılmaktadır. Bu örnekteleri saymakla bitiremeyiz. Sizlerde bizi arayıp casus yazılım için tespit hizmeti isteyebilirsiniz.

CASUS YAZILIMLAR NASIL TESPİT EDİLİR?

Casus yazılım tespiti için ilk olarak bu sahada profesyonel, güvenilir, oğru, uzman ve başarılı bir ekip ile çalışmalarınızı gerçekleştirmelisiniz. Aksi takdirde alacak olduğunuz hizmetler, emin olun sizlerin hiçbir işine yaramayacaktır. İşte bu gibi durumların mağduru olmayın diye, bizi tercih etmelisiniz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda karşımıza çıkan bütün casus programlarını imha ettik ve kişilerin izlenmesine veya dinlemesine engel olmayı başardık. Casus program tespiti çalışmalarımızı gerçekleştirirken tek odaklandığımız nokta, hızlı bir şekilde sonuca ulaşmaktadır. Bazı yazılım türleri 2 saat içinde tespit edilirken, bazıları ise, 5 güne kadar ulaşmaktadır. Yani bu da demek oluyor ki, bu programların kalitesine göre değişmekte olan bir süredir. Gerçekleştirecek olduğumuz her çalışma ile sizleri de etkileyeceğimizden ve takdirinizi alacağımızdan eminiz. Yıllardır çalışmalar yürüttüğümüz bu sahada elimizden gelen bütün herşeyi yapmakta ve imkanlarımızı sonuna kadar casus program için kullanarak, tespitlerini yapmaktayız. Bu kadar kaliteli ve işe yarar olan bir tespit hizmetini bizden daha uygun bir fiyata verebilecek şirket bulamazsınız.

CASUS YAZILIM BELİRTİLERİ NELERDİR?

Casus yazılım aslında hedef cihazın arka planında faaliyet göstermekte olan bir programdır. Bu program kullanıcı tarafından asla fark edilemez. Ama tabi ekstradan telefonda bu program olduğu için normal halindeyken gerçekleştirmediği faaliyetleri gerçekleştirmeye başlar. Mesela bunlara biraz örnek verelim. Hedef cihazın bataryasında ısınma oluşur, telefonun hızlı bir şekilde şarjı bitmeye başlar, arkasından cihazlar kendi kendine kapanıp, açılabilir, istem dışı uygulama veya herhangi bir içeriği açabilir, telefonun kendi görüntü kalitesi düşebilir ve daha buna benzer birden fazla aktivitesine engel olabilir veya işletim sistemine zarar verebilir. İşte bu gibi durumlarda telefonlarınız istem dışı komutlar gerçekleştiriyor ve bunların da beraberinde ısınma gibi problemler yaşıyorsanız, bizim ile irtibata geçip, istediğiniz gibi bir hizmet alabilirsiniz. Sizin için bu casus program çalışmalarına gerçekleştirmek için sabırsızlıkla beklemekte olan şirketimiz, başka bir firma aramanızın bile gereksiz olduğunu düşünmektedir.

Önemli Not : Federal Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan ilçelerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Altınözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağ, Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradi, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik, Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof, Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Murgul, Şavşat, Yusufeli, Bozdoğan, Buharkent, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Çine, Didim, Germencik, İncirliova,Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk, Amasra, Kurucasile, Ulus, Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk, Sason, Aydıntepe, Demirözü, Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt, Yenipazar, Adaklı, Genç, Karlıova, Kığı, Solhan, Yayladere, Yedisu, Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki, Tatvan, Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrısçık, Mengen, Mudurnu, Seben, Yeniçağa, Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova, Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keleş, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice, Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü, Yapraklı, Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilp, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ, Acıpayam, Akköy, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas, Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir, Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölkaya, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca, Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu, Uzunköprü, Ağın, Alacakaya, Arıcak, Baskil, Karakoçan, Keban, Kovancılar, Maden, Palu, Sivrice, Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan, Üzümlü, Aşkale, Aziziye, Çat, Hınıs, Horasan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Narman, Oltu, Olur, Tirebolu, Yağlıdere, Kelkit, Köse, Kürtün, Siran, Torul, Çukurca, Şemdinli, Yüksekova, Altınözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağ, Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca, Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli * Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, İmamoğlu, Karaisalı, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir, Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kahta, Samsat, Sincik, Tut, Basmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sinanpaşa, Sultandağı, Şuhut, Diyadin, Doğubeyazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak, Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi, Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova, Taşova, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar,Palandöken, Pasinler, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye, Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı, Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehit Kamil, Yavuzeli, Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Piraziz, Şebinkarahisar, Karataş, Kozan, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Pazarcık, Türkoğlu, Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu, Yenice, Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir, Sarıveliler, Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz, Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü, Tosya, Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, Elbeyli, Musabeyli, Polateli, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt, Yahşiyan, Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Mucur, Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez, Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Simav, Şaphane, Tavşanlı, Akçadağ, Arapgir, Arguvan, Battalgazi, Darende, Doğanşehir, Doğanyol, Hekimhan, Kale, Kuluncak, Pütürge, Yazıhan, Yeşilyurt, Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Görde, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Turgutlu, Dargeçit, Derik, Kızıltepe, Mazıdağı, Midyat, Nusaybin, Ömerli, Savur, Yeşilli, Akdeniz, Anamu, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar, Yenişehir, Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Güllük, Kavaklıdere, Köyçeğiz, Marmaris, Milas, Ortaca, Ula Yatağan, Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt, Varto, Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp, Altınhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik ,Ulukışla, Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Karadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye, Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas, Toprakkale, Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar, Adapazarı, Akyazı, Arifiye Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü,Taraklı, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Ondokuzmayız, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent, Aydınlar, Baykan, Eru, Kurtalan, Pervari, Şirvan, Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü, Türkeli Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışla, Ulaş, Yıldızeli, Zara, Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınarı, Halfeti, Harran, Hilvan, Siverek, Suruç, Viranşehir, Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi, Uludere, Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy, Almus, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Pazar, Reşadiye, Sulusaray, Turhal, Yeşilyurt, Zile, Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Yomra, Çemişgezek, Hozat, Mazgirt, Nazımiye, Ovacık, Pertek, Pülümür, Banaz,Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey, Bahçesaray, Başkale, Çaldıran, Çatak, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Özalp, Saray, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal, Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı, Yerköy, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Ereğli, Gökçebey, Saraykent, Sarıkaya


Önemli Not : Federal Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan illerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Sivas, Şırnak, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin , Aydın, Balıkesir, Batman, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş , Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Tekirdağ, Van , Yalova, Yozgat, Zonguldak


Önemli Not : Federal Dedektiflik Bürosu aşşağıda belirtilmiş olan ülkelerde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Kongo, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Kosova, Vatikan, Venezuela, Vietnam, Yemen, Yeni Zelanda, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Andorra, Angola, Antigua ve Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Endonezya, Eritre, Ermenistan, Estonya, Etiyopya, Fas, Fiji, Fildişi Sahilleri, Filipinler, Filistin, Finlandiya, Fransa, Gabon, Gambiya, Gana, Gine, Gine Bissau Gine Bissau Batı Afrika, Grenada, Guyana, Guatemala, Güney Afrika Cumhuriyeti, Güney Kore, Güney Osetya, Güney Sudan, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Honduras, Irak, İngiltere, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Jamaika, Japonya, Kamboçya, Kamerun, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kıbrıs Cumhuriyeti, Kiribati, Kolombiya, Komorlar, Kosta Rika, Kuveyt, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kuzey Kore, Küba, Laos, Lesotho, Letonya, Liberya, Libya, Liechtenstein, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Macaristan, Madagaskar, Makedonya Cumhuriyeti, Malavi, Maldivler, Malezya, Mali, Malta, Marshall Adaları, Meksika, Mısır, Mikronezya, Moğolistan, Moldova, Monako, Moritanya, Moritius, Mozambik, Myanmar, Namibya, Nauru Nepal, Nikaragua, Nijer, Nijerya, Norveç, Orta Afrika Cumhuriyeti, Özbekistan, Pakistan, Palau, Panama, Papua, Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Ruanda, Rusya Federasyonu, Saint Kitts, Saint Lucia, Saint Vincent ve Grenadinler, Samoa, San Marino, Sao Tome ve Principe, Bahamalar, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Tuvalu, Türkiye, Türkmenistan, Uganda, Ukrayna, Umman, Batı Sahra, Belçika, Belize, Benin, Beyaz Rusya, Bhutan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bolivya, Bosna Hersek, Botsvana, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Burkina Faso, Burundi, Cezayir, Cibuti, Çad, Çek Cumhuriyeti, Çin Halk Cumhuriyeti, Dağlık Karabağ Cumhuriyeti, Danimarka, Doğu Timor, Dominik Cumhuriyeti, Dominika, Ekvador, Ekvator Ginesi, El Salvador, Abhazya, Afganistan, Sealand, Senegal, Seyşeller, Sırbistan, Sierra Leone, Singapur, Slovakya, Slovenya, Solomon Adaları, Somali, Somaliland, Sri Lanka, Sudan, Surinam, Suriye, Suudi Arabistan, Svaziland, Şili, Tacikistan, Tanzanya, Tayland, Tayvan192, Togo, Tonga, Transdinyester, Trinidad ve Tobago, Tunus, Uruguay, Ürdün, Vanuatu, Yeşil Burun, Yunanistan, Zambiya, Zimbabve